Honda CRF 450R (2008)

Vlastník no34
Vloženo 20.7.2009
Aktualizováno 20.7.2009

Rekord v délce vlastnění motocyklu, měl jsem jí celých měsíc a nejel jsem 10 mot/hod.

Tohle je story jako blázen, v roce 2008 už jsem měl yamahu white edition ale blížil se konec sezony, který končí na naší trati závěrečným motocrossem, na který se sjedou lidi ze širokého okolí i z řad profíků a licencí.poslední účast byla 80 startujících!

No a já nevydržel časté nájezdy kluků s otázkami typu tak co ty nejedeš závod, jo?apd.

a uplnně jsem se zbláznil a ve čtvrtek jsem letěl na Jarov pro CRF450R08, byl za super price a věděl jsem do čehu jdu bo jsem měl již crf06.Nekecám, normálně jsem se uplnně zrujnoval a vysypal jsem se tam do poslední koruny, ještě mi museli dát slevu 100 kč, protože jsem je fakt už neměl.Podotýkám, že jsem partnerce slíbil, že další moto doma nebude, protože skutr, silnice a crosska je fakt už moc.(I když pro mš to byla ideální představa a na nějakou chvíli se mi splnila a já měl doma takovou flotilu ).

Takže na tajnáka jsem ji dovezl a u kamoše vyndal z bedny, to byl pátek a v sobotu rano se jel závod!no nic hurá na moto a zajížděl jsem až do tmy abych mohl v sobotu už jet do plnejch.

bohužek partnerka nebyla blbá a zjisitila to a bylo po prdeli, na ty obličeje a kecy se nedalo odolat, takže jsem ji odpalil kamošovi a bylo po všem.Info pro všechny crossku plánuju ale bohužel až tak na sezonu 2010 a za CRF450 R. Honda forever!

Ted k motu, vzhledem k tomu, že honda je velmi konzervativní, prakticky až na pár inovací je moto shodná s předchozími ročníky, modely.

Pouze moto dostala vykousané kotouče a co hlavně, tak sériový tlumič řízení, zase je hodna v předu, žačlo to tím, hliníkovým rámem.taky jako první.Ten funguje dle mého pocitu bezvadně, hlavně ve vysoké rychlosti, pri změně směru nebo na roletách.

To je tak asi vše protože 10 motohodin je fakt málo.škoda.

xX-macek-Xx
xX-macek-Xx napsal 16.12.09 v 22:08