Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 8.3.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 38 záznamů

enusim2
enusim2 napsal 05.11.12 v 15:03 10b.

paradni kraska se vsim vsudy,ladaky atd. 10b doufam ze z ni neni totalni nebozka:-.)

honzaVTR napsal 01.09.12 v 10:00

Díky dane, to SPčko máš pěkně zachovalý...Doufám že mi tenhle model bude taky jednou říkat pane

DanVTRSP1
DanVTRSP1 napsal 31.08.12 v 13:56

Pěkný VTR U mě za 10b.

honzaVTR napsal 09.03.12 v 13:17

Tak čistil..běžná očista, ono to prostě jednou za čas potřebuje celkově ten bike

dom182
dom182 napsal 04.03.12 v 22:53

moc pěkné pane .. přední světlo jsi čistil že? Taky musím, je kočanský . Tak hodně šťastných jarních kilometrů

Sádrina
Sádrina napsal 24.01.12 v 19:05

Pěkný VTRko mašina co má charisma

Milinex
Milinex napsal 10.01.12 v 22:45

Krásná

Marex
Marex napsal 12.07.11 v 18:26

Kočička. 999 z 1000 bodů.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 14.05.11 v 20:17

Parádní

swesta napsal 06.03.11 v 19:10

Jasně že vím:) Jak se to počásí trochu umoudří, tak se můžem domluvit a někam vyrazit.

honzaVTR napsal 25.02.11 v 21:53

Ty swesto, mohly by jsme dát někdy scuka, co myslíš?Bývám u mladé v Mělčanech(a neříkej že nevíš kde to je! ) a prohrnout to trochu, co ty nato?

swesta napsal 18.02.11 v 17:42

Kluci, na ten srázek Stormů bych se připojil. Jsem taky z jihu moravy

swesta napsal 18.02.11 v 17:40

Jasně že neprodávat. Při těch cenách za jaký se dneska prodává se to ani nevyplatí (asi si ju nechám až do důchodu) Je to parádní motorka. Však víš sám nejlíp. Máš ji moc pěknou, tak hodně šťastných kilometrů.

honzaVTR napsal 25.01.11 v 12:00

Díky pánové!:).A jiříku, nejenom v závětří, párkrát jsi to měl v prackách tak i víš jak to jede ne?.No a uvidíme jak to bude dunět až namontuju SBKčka

jirka954rr
jirka954rr napsal 22.01.11 v 11:24

jo, to je krasavice... uz sem se neco najezdil v jejim zavetri jinak doufam, ze letosni sezona bude minimalne tak dobra jak ta lonska a nalitame spolu jeste vic KM

hanso28
hanso28 napsal 23.12.10 v 19:51

krasne foto krasnej moto nech to jazdi 10b

honzaVTR napsal 02.09.10 v 15:06

No já se po Moravě a v okolí Brna pohybuju často, tak kdyžtak můžem dát scuka a kecnout

Jinak by to chtělo celkově nějakej srázek Stormů na Moravě, ted byl jeden v Čechách, ale to jsem měl z ruky...

Emilio-VTR
Emilio-VTR napsal 31.08.10 v 13:55

jj THX,taky chválím kámo

Jooo myslím,že potkávačka je pravděpodobná
Nebo uděláme příští sezónku meating v Jedovnicích třeba
Letos už je to hodně nakřáplý to počásko...

Jarky
Jarky napsal 27.07.10 v 23:02

fakt moc pěkný VTRko 10b

martaisz
martaisz napsal 12.07.10 v 13:40

Taky ho máš moc pěkného. Firestorm se mi strašně líbí tak ať ti slouží.

honzaVTR napsal 03.05.10 v 14:45

Díky .V podstatě už je to babička, ale pořád slouží víc než dobře(ťuk,ťuk)
Hodně kilometrů bez nehod ...

BorisVTR
BorisVTR napsal 29.04.10 v 22:49

Moc pekny Firestorm.Ja mam cerveneho a moc velka spokojnost.Je to taky kultivovany litrovy dvouval ktery len tak neonudi.106 koni je tak akurat.Preju hodne stastnych km a davam 10bodu

RickVFR
RickVFR napsal 13.04.10 v 07:21

Pekná modrá, tak nech ti dobre slúži a robí iba radost. Davam 10 bodú

DMC.motobiker napsal 03.11.09 v 18:29

jawar640> Jasně , pravda pravda , a těch 100 koní, to jde asi o zvyk , já jsem přesedlal na 120 koní z 55ti (Monster 600) a ten výkon mi přišel hned od začátku tak akorát , ani málo ani moc, znáš to, prostě jako prase to nejede , ale zase s tím už určitě nebrzdím provoz! Né tak mě to také stačí a nepotřebuju se honit za výkonem , tak ať to jezdí , a s tou zimou souhlas, ještě teda snad letos něco najezdím tak nehážu flintu do žita , ale už ať je to za náma, měj se pěkně...

honzaVTR napsal 03.11.09 v 17:53

Díky všem za příspěvky..
2DMC: Netvrdím že jsi blázen,jen říkám za kolik jezdím já, protože tahle věc mi příjde u VTR hodně diskutovaná.
Jo a jede jako prase, to je hodně relativní pojem žejo-pro někoho je 100klokanů taková praskavka na vánoce, pro někoho dostatečná porce výkonu(já). Jak se říká - 100lidí, 100 chutí..každej si vybere podle libosti žejo..
Jinak se měj fajn, a nejen ty..a hlavně...at už je ta vyoslená zima pryč...

DMC.motobiker napsal 02.11.09 v 16:56

Jinak ještě jsem si pořádně pročetl ty komentáře a je to docela sranda počteníčko , to by člověk nevěřil co se všechno nedozví , u V2 se prej v zatáčce kousne kolo! No o tom to ale je! Proto jsem si ho koupil! Kdo se toho bojí, ať si koupí čtyřvála...

DMC.motobiker napsal 02.11.09 v 16:47

Ta spotřeba , teda nevím nevím jako to ti kluci žlutí dělaj, ale já se při běžné jízdě s průměrem tak 130 Km/h na 916 dostávam na 4 litry na 100 , a to jí občas i otevřu, i když většinou držím tempo Monstera, také jsem čekal víc, zvlášť když v manuálu mám napsáno 19.2 litru na 100! Takže teď nevím, sice nemám litra ale jen devítku, ale nevím jestli jsem teda blázen když jezdím za půlku co ty nebo ne? No a 100 koní že by jelo jako prase? Jede to dobře ale nic tak hroznýho to zase neni, to si přiznejme, já budu ještě ladit a snad se dostanu na 135 koní, jako prase to ale nepojede určitě, ale to ani nechci, mě to tak stačí... No celkově Honda není nic pro mě ale vidím že máš tu motorku rád, popis mě pobavil a celkově máš všechno pěkně objektivní , takže nemohu dát jinak než za 10b! Měj se pěkně a jezdi opatrně, a hlavně ať ti to neurve ruce!

Cannichon
Cannichon napsal 23.09.09 v 13:00

Pěknou milenku jsi si pořídil Tak šťastný návraty

vebros
vebros napsal 21.09.09 v 15:35

Pěkná.Ať slouží

honzaVTR napsal 31.07.09 v 20:43

2kuba: No asi to je zatim o tom,že mám pořád ten "psychickej blok" jestli víš co mám na mysli-oči by už brzdili ale ve skutečnosti mám ještě chvilku čas na brzdu...350ce jsem začal přicházet na chut po roce, tak uvidíme co tady, holt je to už o něčem jiným žejo

vtr78
vtr78 napsal 30.07.09 v 12:16

To brzdění motorem není tak strašný, ubrat v náklonu je v pohodě možné - ale jen ubrat, nikdy úplně zavřít plyn a hlavně nechytat na přední brzdu. Pokud nebudeš extrémně moc rychlý, projedeš zatáčku v poho - jen se nesmíš bát. Pokud ale tukneš po brzdě, má velkou tendenci se rovnat a jít ven z oblouku...to ti diporučuju vyzkoušet někde v bezpečí ať sám vidíš. Jinak dobrá volba, sám ji mám teď jako svůj v pořadí pátý bike. Na učení(V2)je tenhle dvouvál příjemný.

honzaVTR napsal 28.07.09 v 21:28

jono, z toho mám trochen vítr,páč to brzdí motorem jak prase...Zatím jsem na tom jel jen pár kiláků,takže nemůžu moc soudit..No a k té spotřebě - otec mi Storma občas prubne do práce a na 100km si vzala 7litrů(klidná jízda kolem 130km/h) což mi příjde pěkný

Pool.Deviant
Pool.Deviant napsal 27.07.09 v 20:16

máš pěknej stoj,hlavně neubírat v klopené zatáčce-může se to kousnout : mě se to ještě nestalo,ale o pár takovejch už jsem slyšel,jinak mě žere 8L,já mám na svojí žebravý oko,když se rožne,tak mám před sebou ještě tak 35km

Pjootr
Pjootr napsal 21.07.09 v 09:26

Mooooc pěknej stroj, spotřebu držím na 8,5 l/100 km, jezdím od rezervy k rezervě (ta stačí na 25km, k benzince jsem už tlačil). Beru za 300,- to je okolo 10-11 ltr. a to staci na cca. 120km. Takze kolik je benzinu v nadrzi jen podle pocitadla km.

honzaVTR napsal 20.07.09 v 21:53

díkes za ohlasy.Btw.:lidi jak zjištujete stav nádrže?kolik je tam ropy...u 350 šlo vidět aspon dovnitř-tady vidím leda prd:o(..Nějakej grif,fígl nebo tak něco by nebyl??Nádrž není moc velká a za 4l/100 to taky nejezdí žejo...

rozawaran
rozawaran napsal 20.07.09 v 14:57

super stroj

zemic
zemic napsal 20.07.09 v 13:12

dobra volba z firestorma nemusis mit strach zadnej zabijak to neni kdyz nechces ,akorat si musis zvyknout na cukani a kdyz ji netocis tak nezere.jo a kup ji ladaky bez nich to neni ohniva boure

prusles
prusles napsal 20.07.09 v 11:52

hey parádní volba a to s tou Hondou ...no prostě už jinou značku prostě chtít něbuš ..uvidíš..stormíka sem chtel taky ale bál sem se že mě vysadí někde v zatáčce při ubrání plynu, ptž 2vály do V mají tuto výhodu či nevíhodu jak se to vezme...tak radši 4vál ae je to legenda a stejně si ji někdy pořídím...A ta tvoje je parádní , tak si ji užij...A někdy třeba ne cestě.