Yamaha XV 1700 Warrior (2006)

Vlastník Dave-T5P
Vloženo 18.7.2009
Aktualizováno 26.5.2014

Je to takovej "brutální mazlik" Skrytá síla a zaručená euforie při každý jízdě... Líbí se mi i zvuk ze sériovýho vejfucku. Ale dnes už mám poladěno

První dojmy - Proč mě tady správce webu nutí psát 3 řádky o prvních dojmech z motorky??? Za těch několik let s Mazlikem je těch dojmů už fakt víc než ten jeden první. Takže vážení webmasteři, dejte mi s prvními dojmy svátek!!! Všechny pojmy a dojmy si můžete přečíst o 5cm níže! :-)

Na Warrioru je bezvadný svezení. Motor jak z atomový elektrárny, takže starty jakz mysu Canaveral, design made in heaven, nízký těžiště, krásně se vodí, sériovej vejfuck v rozměrumenšího pershingu a docela se mi taky hodil přirozený omezovač rychlosti (chybějící plexi), protože rychlost zde není problém! Bohužel dnes už tam mám plexi a to stojí za prd.

28.7.2009

Mám nové postřehy z dovolené v Alpách! Kdo z Vás vyzkoušel max. rychlost Warriora? Já jo! Podle tacho ca 205 km/h, podle GPS 193 km/h. A to jsem byl nabagážovanej! Bomba! Ale bez plexi by to nešlo...! Jináč to plexi je hodně nízký, ale aspoň se mi za to při jízdě schová GPS a zásuvka 12V.

8.6.2010
Musím sdělit nové postřehy. Po velmi neslavném začátku sezóny 2010 (kvůlivá počasí) jsem dlouho otálel s vyvedením waryka na silnici. Kromě několika povinných klubových vyjížděk vedla jedna z prvních jízd do Písku za Tondou Kabourkem. Už mi poladil vejfuck V-Maxe, a to bych vám přál slyšet!!! Takže teď je na řadě waryk. Tímto pěju maximální chválu na tondokabourkověmotosalon! Z brutální trubky vám vytvoří maxiturboorgasmické monstrum, které vám i vašim sousedům zaručí neutuchající euforii!

Konec 2010
Vyhodnocení vykuchání a poladění vejfucků:
Od té doby musím jezdit v koloně poslední, protože nikdo nechce jezdit za mnou. Když otočím heftem, tak ty laufy každýho za mnou shoděj z mašiny Super dílo!! Do Rakouska už se s Brutomazlikem asi teda nepodívám...

2011
Za letošek vyměněné blinkry a zrcátka za dyzajnovky. I přes jisté obavy dopadlo STK na výbornou... Zahraniční jízda žádná, protože s tím rámusem z výfucku by mě asi fakt zavřeli Musím říct, že Mazlik po zimě nastartoval na výbornou! Taky jsem mu občas v mezidobí přikrmil baterku z nabíječky a to mu svědčí. Nicméně stále jsem řešil nějaké brašny pro případ cestování dál než kolem komína. Zakoupil jsem od Moto Detail boční textilní brašny a pasují velmi dobře! Velkou výhodou se začíná v tomto ukazovat plechová nádrž, na kterou se připevní magnetický tankvak a tradá! Jinak po celou sezónu naprosto bez problémů a už se těším na pořádné jaro!

2012
V dlouhých zimních chvílích jsem počítal spotřebu a výsledkem je dlouhodobá naprosto famózní hodnota kolem 6l/100km. No při těch 1700ccm...!!! Mašina je již naleštěná, gumy nafoukaný, baterie dobita a čekáme na první příležitost, kdy budeme moct vyrazit do Písku do lázní pana Kabourka. Projdeme kompletním servisem včetně gumiček ve stěračích a vyměníme i vodu v ostřikovačích, vyčistíme KN, vyměníme všechny provozní kapaliny a budem jako noví!

9.5.2012
Dnes byl Maxik v lázních u pana Kabourka. Má za sebou kompletní lázeňskou kůru, vyčištěný KN, nové všechny náplně akorát svíce jsme neměnili, protože jsme se shodli, že by byl hřích měnit iridia po roce Navíc jsme obuli nová lepidla a ty teda na téru lepí fakt sqěle!!! Jen ty silnice by to chtělo lepčejší...

11.10.2013
Včera jsme s Mazlikem po dlouhé době vyrazili na sólo projížďku po českých hradech. Karlštejn jsme sice nakonec neobjeli, ale stihli jsme Křivoklát a Žebrák s Točníkem. I když nebylo zrovna nejteplejc, na warykovi se jede krásně v každým počasí. Letos stál Waryk hodně v garáži a moc si léta neužil. Sice se mu nepoškodily chromy a nesjely skoro nový gumy, ale uvědomil jsem si, že jsem ho chudáka zanedbával, ačkoli si to nezaslouží. Ale letos chlapec dostal aspoň nový blinkry, padák a držáky brašen, kdyby se jako dělo něco většího Už jsem se viděl, jak si na padák dám ještě takový ty široký předkopy, ale nejsem si jistej, jestli by už pak nebyl mazlik moc čoproidní. Enduro to sice fakt není, ale čopr teda taky ne...! Dali jsme asi 200km, spotřeba opět 5,5l, i když jsme zase nechali pořádný kus stupaček na asfaltu v zatáčkách. S hrůzou jsem si uvědomil pocit, že by byl mazlik možná radši u někoho, kdo ho využije víc. Nepříjemný zjištění, ale už jsem pověsil inzerát. No jo no, v těchhle případech holt nelze jednat srdcem, ale jen rozumem. God bless the Mazlik!!!

Duben 2014
Tak Mazlik má nového majitele. Myslím, že je v dobrých rukou, tak oběma přeju hodně šťastných kilometrů kolama dolů!! :)

MiK61
MiK61 napsal 19.03.14 v 19:49

Čauky, tak mazlík má už novýho páníka ? Hned bych jel pro něj ale čekám na kačky, . Držím palce Čau

mrnuss
mrnuss napsal 08.09.13 v 21:33 10b.

peknej brutusek

BadRX
BadRX napsal 09.08.12 v 12:13

Moc pekna masina chlape, a poradny delo misto vejfuku, tomu rozumim!

dogina
dogina napsal 21.05.12 v 19:27

jejda Říčaňák a já tě ještě neviděla?Hm,to je divné
hodně štěstíčka

alterego
alterego napsal 01.04.11 v 09:29

pěkně napsaný,pobavilo mě to a pomohlo v rozhodování... ,za mě (10)