renocar_unor

Kawasaki KLE 500 (2005)

Vlastník Rakosnicek.
Vloženo 17.7.2009
Aktualizováno 4.8.2013

Tak to je moje krasavice,je to velice univerzální, nenáročný a hlavně spolehlivý stroj.

První dojmy - Ovladatelnost, pružný, dostatečně výkonný motor, slabší brzdy, solidní spotřeba

Odmalička jsem chtěl nějaké lehčí, cestovní enduro, po dlouhém rozhodování jsem nakonec zvolil KLE. Motor s GPZ je super v tom,že v nízkých otáčkách má klasický zvuk endura a naopak ve vysokých umí zazpívat. Spotřeba je OK,(do pěti litrů i ve dvou) nesmíte za to ale moc tahat a spíš držet zápěstí na uzdě. Zkrátka i když jsem s koupí chvíli váhal tak teď rozhodně nelituji že jí mám v garáži

...Letos v dubnu 2013 šla do světa. Nejsem si jistý jesli jsem ale neudělal chybu, zlákal mě vyšší objem (Bandit 1250SA). Každopádně Kawa zůstane v mém srdci už napořád, oproti Banďourovi byla daleko víc univerzálnější.

CernyLetec
CernyLetec napsal 13.09.17 v 07:55 10b.

Prostě srdcovka toto... :)

katarinka90
katarinka90 napsal 10.03.14 v 22:20

Moje šla taky už do světa , zatím se rozkoukávám co mi v garáži uvízne, nějaké favority by i byli, ale uvidíme co se tet na jaře začne nabízet...

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 09.04.13 v 22:36 10b.

ta poslední fotka s popiskem "Krasavice" je jedna z nejlepších amaterských tady foru, dle mého skromného názoru...být tady taková soutěž, nominoval bych jí

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 09.04.13 v 22:36

Kreator
Kreator napsal 19.03.13 v 20:41 10b.

Tak tohle je opravdu hodně parádní stroj .Hodně radosti v sedle této krasavice v nadcházející sezoně. Ty fotky s tou kámošovou jsou kouzelný .