Aprilia Scarabeo 200 (2008)

Vlastník vena307
Vloženo 17.7.2009
Aktualizováno 6.7.2013

Vloženo: 25.12.2012, Uskutečněno: 25.12.2012, Zhlédnuto: 20x

Sezona 2012,bylo v celku vydřena se spoustou kilometru bez nehody a pouze s jednou závadou ke konci sezony.
Na novou sezonu 2012 jsem nechal obout nové pneumatiky Dunlop D451 na kterých sem letos najel cca necelých 10 t./km a naprostá spokojenost pneu drží stopu za sucha a stejně dobře za mokra oproti originál pneu které tam byly původní, dunlopy nevydrží co orig.pneu,ale zase po celou dobu životnosti se neprojevuje žádná strata přilnavosti ,vibrací a podobně co u originálních pneu dělalo.
Během sezony jsem se zučasnil i několika motoakcí jak na skútrů tak na fejzru a potkal sem se spoustou výborných lidiček se stejnou láskou k motorkám.
Na podzim mi kamarád namontoval vyhřívaný hefty naprosto doporučuji-:)
Skútr po celou sezonu jezdil bez jediného problému až na závěr sezony začal během jízdy zlobit tím že během jízdy přestal reagovat na plyn a donutil mě zastavit,ale co sem zastavil se opět normálně rozjel a jezdil zase nějakou dobu tak jak měl,ale po nějaké době to udělal znovu a znovu a intervaly se stupňovaly až mě to nechalo když sem jel do práce.
Původně jsem si myslel že to mělo souvislost s nově namontovanými hefty,ale spíše to vypadalo na problém s palivem,tak sem hledal závadu na karburátoru,na palivovém filtru a td.,co jsme vše rozebraly zkontrolovaly a skútr pořad nejezdil tak sem to nechal opravit profiká a ve finále to byla ta největší kravina byl to vypadlý kabel na alternátoru,alespoň to nebylo nic závažného.
Sezona 2012: Se výborně vydařila jezdil sem od Března do konce Listopadu tak doufám že i sezona 2013 bude alespoň tak vydařena.-:)))

• Sigiho výlet Českým rájem

Naprosto perfektní vyjížďka po Českém ráji,kterou nám zorganizoval Sigi na skútrforu.cz

Vloženo: 21.04.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013
  • Zahajawačka

Sice jsme nedojely až do cíle "škoda" počasí bylo proti. Tak snad příště-:))

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 20.04.2013
  • Vyhřívané rukojeti na motorku gripy Original OXFORD OF6

Tak jsme dneska namontovaly vyhřívaný rukojetě,a naprostá spokojenost na chladnější a mrazivé dny B-) . Na to abychom na Aprilce natáhli kabel tak jsme musely rozebrat celý horní díl skútru od přední masky, plexi,pří

Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 02.10.2012