Praga ED 250 (2002)

Vlastník Pavel-RX
Vloženo 16.7.2009
Aktualizováno 10.8.2011

Tak už ji mám 7 let a pohodička.
Poslední pořádná česká motorka.Držák kterej jede hezky a taky stroj kterej jen tak nedám z ruky pro jeho sběratelskou hodnotu

Tak letos v létěto bylo 7 let v jejím sedle a tak můžu říct že pohodová motorka a jsem za ni rád.

Tato motorka je fakt něco perfektního.Motor jede solidně umocnilo se to ještě karbecem a jiným zpřevodováním.Podvozek je osazen ve předu tlumičema Paioli a vzadu hp sporting.Povedlo se mi loni sehnat absolutně novej karburátor Bing s 32mm difuzorem (dokonce vyrobenej přímo pro pragu trysky a vše ostatní přesně pasovalo.Karburátor byl příplatkovou výbavou.Jeho montáž byl celkem porod aby to fungovalo jak jsem chtěl a povedlo se nám zanechat i čerpadlo oleje takže nemusím lit do benzinu jak spousta ostatních ale do rámu pěkně liju a ona si to už namíchá jak chce.Motorka je až na karbec (byla to vlastně úprava na vyšší originální výbavu nebo jak to říct)v originálním stavu.Jelikož jezdím víc v terénu tak jsem změnil převodovej poměr a taky to přidalo na sile.Zkombinováno s karbecem Bing je to teď pila jeden výjezd kde byla možnost porovnat tak proti světovým značkám si nevedla o moc hůř.Dřiv teda jela 150 Km/h.Nyní 120 což je v terénu až až.Přidány bylo pouze nějaké doplňky chráničw páček Acerbis s duralovou výztuhou a brašna na zadní blatník M-cax tu tam vlastně dal předchozí majitel což byl dobrý nápad nezavazí a na drobnosti se hodí.

pp377
pp377 napsal 20.03.16 v 22:26 10b.

Nádherné letadlo.

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 23.11.09 v 09:30

Nádhernej stroj

Pavel-RX
Pavel-RX napsal 12.10.09 v 22:26

Jj je tam zavřený koleno.Je fakt že ktm jde z nízkejch toček líp ale když zaberou tak obě v poho

mira008
mira008 napsal 09.10.09 v 19:37

vypadá že tam máš zavřený koleno nebo se pletu? já tam měl karbec z ČZ a sadu trysek k tomu. to pak jelo. ale s KTM bych to nesrovnával. přece jen ta přívěra tam chybí. spíš ostrá dváca.

Želva_2
Želva_2 napsal 04.10.09 v 14:21