Suzuki DR 350 (1992)

Vlastník _Kopy_
Vloženo 16.7.2009
Aktualizováno 4.11.2012

Moje První pořádná mašina! zatím se zžíváme a zvykáme si na sebe. Motardová kola Behr, píst Wiseco a převrtaná na 400ccm, laďák Arrow,kryty řidítek Acerbis, jiná maska a blaťák, krosový blatník a diodové světlo, neopreny na přední vidlici Red Fox.

První dojmy - První dojmy nejlepší. Po simáloj to jelo úžasně nebyly s nim problémy a dalo se na tom skvěle do zatáček. Myslim že do ruky mi padnul fakt rychle a tuhle motorku jsem fakt miloval. Bohužel přišel čas jít dál...

Mám jí teprve chvíly, koupil jsem jí 12. 7. u Vsetína a vzhledem k tomu že moje jediná motorka před touhle byl Simson tak je pro mě výkoná až až Jsem s ní moc spokojenej i když zatim máme trochu smůlu, hned při cestě domů mi prasklo spojkové lanko asi 120 km od baraku a hlavně v neděli odpoledne, no prostě paráda ale naštěstí mě zachránil jeden opravář který se zdržel v práci a prodal mi opravnou sadu, moc mu za to děkuji protože mě opravdu zachránil! Jinak je to prostě DR takže paráda

Tak s ní mam najeto cca 1500 km a jsem naprosto spokojený! Myslím že jsem si nemohl vybrat lépe a motorka mi perfektně vyhovuje. Její chování v zatáčkách je opravdu skvělý a gumy(pirelli dragon vzadu a metzeler mgr vepředu) drží i při maximálním možnym náklonu kdy už kolenem pomalu brousim povrch nášich krásných českých silnic Motorka má u mě 10b. a za ty 3 měsíce co jí mam jsem si jí naprosto zamiloval Je to můj DRak

Přes zimu DRaka čeká celkový seřízení a nový gumy

Tak motorka je seřízená a připravená na sezonu.

Tak po dlouhé době a spostě trápení DRak zase jezdí a je ve formě v jaký ještě nebyl Nakonec to bylo zapalování který uplně odešlo. Celkový investice se vyšplhaly až na 13 000 Kč. Ale pokud je to cena za to že teť už bude jezdit jak má tak to beru. Jinak DRak má teť už i zbrusu novej kabát, je komplet přestříkanej na černo, jsem moc spokojenej. Fotky dodám v co nejkratším termínu. Jen je mi líto že tak dlouho zlobil protože tahle sezona byla kvůli tomu strašně krátká, najel jsem sotva 3000 km. Ale hlevně že jezdí Změnu na jízdních vlastnostech nepoznám ani se 160 vzadu.

Tak pomalu přišel čas na něco silnějšího. Takže s těžkým srdcem nabízím svýho DRaka k prodeji.

Tak DRak je už u novýho majitele Je mi z toho smutno u srdce ale naštěstí zůstal za humnama a dokonce u bratránka takže se na něj budu moci kdykoliv podívat Věřím že se o něj nový majitel bude starat s takovou láskou jako já a když ne tak dostane za uši

odsidaho
odsidaho napsal 07.05.13 v 23:04 10b.

Miglajz
Miglajz napsal 15.09.11 v 13:38

Pekne si ju spravil 10 b

m1lh4us
m1lh4us napsal 16.11.10 v 21:31

áá nový fotky v novým kabátku :) slušíjí to víc jak ta bílá a ten zvuk prostě paráda.. ta si zaslouží víc jak 10bodů

....Miloš....
....Miloš.... napsal 12.06.10 v 18:57

Pěkné pěkné ! 10 bodů =)

121ghostrider
121ghostrider napsal 02.03.10 v 11:06

nejkrasnejsi dr co jezdi po čr silnicich