Suzuki GSX-R 750 (1993)

Vlastník Bigulin
Vloženo 9.7.2009
Aktualizováno 9.7.2009

WOE!!!Tak tohle byl muj nejvetsi skok,z 1 bucha na 4 valce-peklo. Kdyz nad tym ted pospatku premyslim,tak se divim ze jsem se na tom nezabil...

Motorku jsem kupoval v "96 a mela neco kolem 15OOOkm najeto(jak vetsina motorek.),a byla puvodne z nemecka,byla v celku dost podrena a tak jsem si ji nechal nalakova cernou perleti. Po ujeti par tisic jsemzjistil ze se mi docela dostztraci olej a motor kouri modre.Nasledovala vymena pist.krouzku a voditkovych gufer..

Po oprave jsem ujel asi 3000 km a vyletela mi ojnice z bloku. Zadrena na klikovce na 2.valci,motor byl natolik poskoz. ze se musel shanet druhy. Na druhem motoru jsem najel cca 700km a praskla mi klikova hridel!Motorka chvili vrcela a zase to bylo v p.

Nasledne jsem poridil celou motorku ktera byla na totalkus dobrymmotor (ktery mel wiseco pisty a mensi GO). Motorku jsem hned po slozeni prodal a modlil se at motor vydrzi. Pry snad jezdi do dnes...

Pominu li nekonecne problemy s motorem,tak na GSXR vzpominam velice rad,hodne jsem se na ni naucil a mel jim snad nejdele ze vsech,temer 5 let.

Na svoji dobu si myslim ze to byl super stroj snad s vyjimkou prvniho vodnika.tj1992-1993

Kufr
Kufr napsal 17.12.09 v 22:18

To bylo dělo ! Pamatuješ, jak jsem ti ju pokřtil v nula km za hodinu ! Řadička, blinkr v piči . Jela jak hajzl ... V roce 1997, nebo kdy jsi to vlastnil, můj stroj snů !