Husqvarna SM 510R (2008)

Vlastník hanz46
Vloženo 8.7.2009
Aktualizováno 5.8.2009

pokud chces mit prdel na motorce a nechces se zabit tak to je neco pro tebe ( v zatackach nakope prdel komukoliv )

mam ji jen tyden objednal jsem power up kit nato tak se uvidi ale bydlim na horach 2200 metru nad morem takze nema tolik sily jak nekde umore. Skoda ale porad jede pekne.

Mam par zaporu jako napriklad vicko od nadrze kdyz jdu hodne na brzdy tak pi vytece trochu benzinu z podvicka. a jeste jeden na motor vytika chladici kapalina z nadrzky umistene nad motorem pri klopeni na pravou stranu. Ale to jsou picovinky motorka jede jako prase jsem sni spokojen.upravim ji trochu na zavody a zkusim par zavodu nemuzu se dockat.

Alen
Alen napsal 29.03.10 v 15:39

hanz46
hanz46 napsal 30.07.09 v 02:43

tak konecne jsem si ji dodelal. Vyfuk, slidery, handguards tedka jeste shanim extra kola at to porad nemusim prehazovat popslu nejake foto jak budu moct

hanz46
hanz46 napsal 08.07.09 v 18:09

vcera jsem byl jezdit po lese ale uplne jsem zapomel ze mam sliky tak jsem se parkrat dobre vystrelil a polamal plactiky foto poslu hned jak nejake udelam. )))))))

Drake89
Drake89 napsal 08.07.09 v 08:54

kurevska zavist, podle me dela Huska nejhezci motardy a endura Tak at poradne lita a nahod nejaky fotky po zadnim a prednim

zikky
zikky napsal 08.07.09 v 08:16