Buell XB12X Ulysses (2007)

Vlastník Rafan.
Vloženo 7.7.2009
Aktualizováno 7.10.2015

Továrna na emoce? Buell!!! A to vím o čem mluvím..

První dojmy - Prostě Buell jak ho znám..

Tak je doma další Buell a to Ulysses. I když popravdě, nic jiného než Buella bych už ani nechtěl! Na Lightningu jsem procestoval slušný kus Evropy, vždy jsem s ním byl absolutně spokojen, ale přišel čas podívat se ještě dál. Už od té doby, co Erik ve státech postavil Ulysses jsem tento stroj obdivoval a miloval. Musel však přijít ten správný den a najít ten správný důvod vyměnit Bulíka za Bulíka. Ten okamžik přišel nedávno, když jsme s tátou byli na týden v Alpách, řešil jsem kufry apod. a vzhledem k plánům vyrazit příští rok na Nordkapp nebylo co řešit. Hodí se mi větší nádrž, ochrana proti větru, zásuvky na 12V, možnost přidělat 3 kufry a hlavně, veliké sedlo pro spolujezdce, aby se mnou mohla cestovat případná přítelkyně. ) Dojmy jsou skvělé, vyzkoušel jsem už všechno, supersporty, naháče, cruisera, ale tohle je, i s ohledem na stav našich silnic, to pravé ořechové. S tímhle strojem bych vyrazil kdykoliv a kamkoliv. Nebojí se dálnic, nebojí se silnic v perfektním stavu, ale zvládá i cesty ve stavu horším i terén...Je to paráda, je to HD, je to masakr aneb pro velký kluky to chce velký stroj!!!

HonziVFR
HonziVFR napsal 13.11.18 v 17:22 10b.

super

rockstar17
rockstar17 napsal 19.04.13 v 20:40 10b.

Super fotky a za Bullika jasnych 10 b

emke
emke napsal 02.04.10 v 10:16

ty černý kufry na tom

pipiiiiiii
pipiiiiiii napsal 15.03.10 v 13:25

Taky máš pěknou sbírku! Ta věta, že člověk musí být jinej, aby si koupil Bullíka, mě zas a znovu rozesmála! Tak ať to lítá, hlavně na závodech!

marnej
marnej napsal 23.09.09 v 12:53

Tak koukám na ten poslední rozhovor, myslím že ten Bullík je poměrně vysoko a jinak taky Rafane že ty jsi to bral hlavně po zadním, protože pro trialistu tvojí třídy to nebude problém , myslím že to nebude jen o stroji ale dost o kočím těch koníků.