Yamaha YZF-R6 (1999)

Vlastník Stealman
Vloženo 4.7.2009
Aktualizováno 6.12.2016

Motorku mám teprve chvíli, je to takovej můj splněnej sen! Vybíral jsem jí dlouho a myslim si, že jsem vybral velice dobře!

První dojmy - Byla opravdu ve velmi pěkném a zachovalém stavu. Z těch co jsem objel a viděl určitě TOP.

Motorku jsem kupoval opravdu ve velice krásném a udržovaném stavu. Oproti ostatním mašinám co jsem se byl podívat, které byli třeba i o dva, tři roky novější je tahle opravdu nejlepší!!! Cesta domu byla trošku akčnější, měli sme to přes 130km , asi po 100 km něco začalo blbnout, rychloměr i otáčkoměr začal blbnout, proto jsem na první nejbližší benzině zastavil a motor sám zdechnul. Vůbec jsem nemohl přijít na to čím by to mohlo být?? Volal jsem i prodejci a ten říkal, že taky vůbec netuší a že se mu nikdy nic takového nestalo. Po chvíli přemlouvání opět naskočila a já upaloval domu, abych ten kousel už dojel. Když sem dojel domu ihned jsem se pustil do zkoumání čím to mohlo být. Pouho pouhý problém byl v kablíku od mínusu na baterce, byl uklepáný a špatně se dotýkal. JInak všechno šlape!!

Sharky15
Sharky15 napsal 03.09.09 v 20:09

Zbyňda a jeho ďábelská R6. Můj pravidelnej parťák na cesty. A mašina super, škoda těch zbytečných škrábanců po pádech. Jinak 10b

Jakub-SPZ
Jakub-SPZ napsal 05.07.09 v 11:07

před pádem vypadala moc hezky, ale verim ze jen co sezenes leseni a das ji do kupy tak zas bude . jinak preju dalsi sbirani zkusenosti a zazitku bez nehod a davam 10b.

Stealman
Stealman napsal 04.07.09 v 22:34

Je to určitě škoda, taky jsem z toho byl dost špatnej, ale nedá se nic dělat a ted čeká ta část oprav :(

miska-600rr
miska-600rr napsal 04.07.09 v 19:58

Lepsi spadnout z mista nez pri velky rychlosti. Tak na sebe davej bacha! Jinak motorka super

Dragin
Dragin napsal 04.07.09 v 16:01