Suzuki DR 125 (1996)

Vlastník grovestreet
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 25.9.2010

Představovat myslim není třeba, starší, japonský, vzduchem chlazený endurko se čtyřtaktním srdíčkem.. :) Jo a má dvě kola!

Na DRku jsem najel za sebe něco málo nad 8000km, delší i kratší trasy, po silnici i někde po lesích, na suchu nebo v dešti. Takže jsem si mohl udělat dostatečný obrázek o jejím chování, kladech ale i záporech.. To si ale můžete přečíst v hodnocení nebo se mě přímo zeptat..
...TOP Motorka jakou jsem kdy měl, sice výkonem a brzdama neohromí, mě nejspíš k srdci přirostla tím že jsem jí měl rozebranou do šroubku, nikdy mě nikde nenechala, tahle motorka je ohromnej pracant a žádný styl jí není cizí!...

Když sezona 2009 skončila, olej sem po každý vyjížďce dolíval, motorka na svůj
údajný výkon 10,3 Kw rozhodně neodpovídala, rozhodnul sem se pro blaznivej, finančně nevýhodnej krok, a to dát jí prostě do kupy, napravit všechnu škodu od předchozích majitelů ( třeba rozvodový řetěz nebyl nikdy napnut! Takže sem rád, že po 24 tis. km mi nepřeskočil) ale i si jí trochu přizpůsobit a poladit..

Nešlo jen o motor, ale všechno co bylo potřeba se nahradilo, opravilo, upravilo..
Co se všechno dělo?
Motor:
- Výbrus válce
- Nová pístní sada
- Zabroušené ventily
- Nový rozvoďák DID
- Nové napínací pružiny
- Nová gufera ventilů
- Výměna spojkových lamel (to bylo už dříve)
- Přetryskováno
- Spotřeba cca 3,8l v plný palbě

Podvozek:
- Hustší olej do předních vidlí
- Nová brzdová kapalina Motul
- Nové brzd. destičky Carbone Lorraine

Ostatní:

- Sundané prachovky
- Gripy supermotard
- Žárovky v kontrolkách vyměněny za diody
- Černý potah sedla
- Fialové polepy bočních plastů šli pryč, přišli "tunerské nálepky" (jak řikají místní přidává to dost koní od spodu)
- Zadní držák dostal černou barvu, aby to ladilo se sedlem a blatníkem
- miniblinkry (homologované)

ENDURO JE ENDURO! Svět neomezených možností... Miluju to! :)

-- 25.4.2010 Prodána --

grovestreet
grovestreet napsal 09.04.10 v 20:50

čau taky sem si řikal, přeci jen ten airbox drží drží i karbec. Do budoucna plánuju to nějak "pověsit".
Zatím to je v pohodě, ale něco s tím určitě provedu, děkuju za radu

VojtasTTR
VojtasTTR napsal 09.04.10 v 08:27

Zdar, mala rada... ten karburator bych vynesl nekam nahoru pod nadrz... takhle mu to urcite nesvedci, hlavne ty prirube... vis jak hodne praskaj a pokud jsou stahnuty a jeste takhle zatizeny, staci nejakej kanal a praskne ... takze bych to v miste vzduchace nejako vynesl nahoru, ale pres neco pevnejsiho nez dratek

grovestreet
grovestreet napsal 10.03.10 v 17:06

Díky!!

jetofuk
jetofuk napsal 09.03.10 v 22:25

sice jsem ti už jednou psal, že je pěkná, ale teď je ještě pěknější

Razor_CZ
Razor_CZ napsal 09.03.10 v 11:18