renocar_unor

Mikilon M96-250SAF (2009)

Vlastník Kaprik20
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 24.4.2010

Tak Mikilon docela už jsem něco na něm zažil musím uznat blbnu na něm všude a v každým ročním obdobím a taky pár činckejch nedostatků přišlo a odnesla to peněženka ale co sranda na tom je je to výkonově slabý na mě tak to mám jako hračku

Jo mikilon co dodat mám ho od 4ervence 09 strašně jsme se na něj těšil a už od tý doby uplynulo půl roku a s motorkou jsem se seznámil hned během 14 dní ježdění hezky jsem ho zajel ježdění parádní sice to není tak super jak u značkových motorek ale co mám to jak hračku řádím sním všude a za každých podmínek at´ je zima léto déšt´ a nemá problémy vybrodí se všude jezdil jsme s ním i v potoku a pohoda i na sněhu a na ledě ale musím uznat že4t je forever na sněhu 2t nemá šanci ale přeci jen už je to na mě slabé a toužím po ničem lepším tak moto prodávám momentálně je na motoinzerci .Jel jsme sním jeden hobby závod na málo náročné trati a ostatní číny se na mě nečapaly je výkonej ale přeci jen by to chtělo do zadu věčí rozetu těch 50 zubů ale bouhužel výrobce na to nevyrábí tak leda jí nechat na zakázku no už jsme to měl dohodlí ale nák jsme se k tomu nedostal je tam od originálu řetězovka hnací kolečko 13 zubů a hnané 42 tak je to tak asi obtymálně spřevodováno od výrobce. A když TAK tady máte odkaz NA fotky Z cítova 26.12.2009
http://michalek036.r...cz/Citov_26.12.2009/ ale zradilo mě zadní kolo no ale neva už je new

Kaprik20
Kaprik20 napsal 03.09.12 v 19:34

mě se v prevodovce asi rozlítlo jedno převodový kolečko a kvůli němu se vysrala celá převodovka a odnesli to i kartery atd..

lukynXL600
lukynXL600 napsal 28.08.10 v 01:45

tys měnil celej motor??? jak se ti to povedlo,kámoš to taky má ale motor už 4roky drží zatim...

RadimDR
RadimDR napsal 22.05.10 v 09:52

čau, ta pneu 110/100 je na takovou motorku dost široká a tím motka ztrácí, hlavně na výkonu. já měl na dr 385ccm 120 a vyměnil jsem jí právě za 110 a je to o poznání lepší, být tebou dám tam 100, to je tak akorát na 20kw, moje dr nemá o moc víc, 24kw, ale je to o poznání těžší motorka. tu 100 by ti doporučil každej krosař

SuperSic58
SuperSic58 napsal 15.04.10 v 13:02