Suzuki GSX 600 F (1993)

Vlastník Protest
Vloženo 30.6.2009
Aktualizováno 12.4.2014

Když jsem se rozhodoval po 125-tce co dál koupit, suzi byla jasná volba.
25kw tak... určitě.

První dojmy - Když jsem ji kupoval přecházel jsem ze 125ccm takže už jen to vzrušení z první "velké" motorky bylo vysoké. Moto mě hned učarovalo svým vkonem a neměl jsem žádný problém s ovladatelností takže není na co si stěžovat. Netvrdím že je nejlepší na světě, ale to co jsem chtěl to mi dala. Je to pro mě citová záležitost...

Motorku bych doporučil pro - Není to nic pro 60kg chrousta, je pěkně těžká, ale pokud není majitel trdlo poradí si vždy. Výkon je ideální na to, aby se člověk naučil ovládat vetší a silnější mašinu než skočí rovnou na litra. Doporučoval bych pro 18-leté borce co mají trochu rozumu a nekoupí si litrovou mašinu s papírama 25kw a najednou z nich je někde fotka rozmázlá na zdi;-)

Doplňky na motorce - Mini blinkry, uni zrcátka, seříznutý zadní blatníček,

30.6.2009 Na první pohled velice zachovalá na svůj ročník, má najeto necelých 37 000km, dobře ovladatelná a živá, dá se na ní jet jak sportovně tak i vyhlídkově-"na spotřebu"... nejradši si chrochtá po 8 000 ot./min, ale pak se dokáže udělat dobrej vír v nádrži.
Koupil jsem ji méně udržovanou takže jsem ji musel celou rozdělat, odstranit částečnou rez na rámu a nalakovat. Dal jsem ji nový olej a filtr motoru, nová gufera do vidlic, a brzdové destičky Do bočních kapot jsem nalepil mřížky a na nádrž novej tankpad... Musel jsem pořídit nový zrcátka, protože ty origo už byly rozpraskaný a dodřený... teď tam mám univerzální, ale je v nich vidět asi takový hov*o jak v těch origo. V plánu mám ještě seříznout zadní blatníček a namontovat miniblinkry.

26.10.2012 Nový rozvodový řetěz, seřízení ventilů, výměna brzd. kapaliny, olej+filtr, vzduch. filtr (s materiálem a prací to vyšlo na 7 500,- u mechanika vedle F-moto Neslovice, doporučuju, je to hodně muziky za málo peněz a hlavně od profíka

1.8.2013 Celolak kapotáže + amatérský airbrush, nová zrcátka a přední orig. blinkry

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 15.12.13 v 22:57 10b.

Parádní ten nový lak

blizzzard