Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník Hanykus
Vloženo 25.6.2009
Aktualizováno 25.9.2010

Krásná,pro mě dostatečně silná a suprově ovladatelná mašinka

Zatím jsem na ní najel jen 2000km.Ale jsem maximálně spokojen.Je to přesně to co jsem potřeboval.Další zkušenosti později rád doplním.

Tak na konci sezóny 09-trochu zkrácené,kupoval jsem jí ke konci dubna, mám najeto 4000km,moc jsem toho nenajel ale alespoň něco-:)
Alpíkovi nemůžu vytknout vůbec nic,možná jenom to sedlo, chtělo by to asi gelové.Po ujetí 200km(né v kuse)mě sedací část těla docela znatelně odumírala.Ale co by člověk neudělal pro ten nádherný pocit ject na takhle krásné a bezvadně fungující mašince-:)
Teď už jen přetočit tu podělanou zimu a hurá s chutí do nové sezóny,už se nemůžu dočkat.Asi mi to nedá a když bude v zimě některý den alespoň 10 stupňů,tak vyrazim-:)

Přes zimu chci pořídit turistické plexi-nejspíš to vyhrálo to nejvyšší od Givi ale bylo to docela dlouhé rozmýšlení a vybírání které bude nejlepší A pak ještě na kufr tu opěrku a přídavné brzdové světlo.To bude zatím asi vše.

Tak mašinám zdar a  všem hodně štastných kilometrů v nové sezóně!!!

Takže sezóna roku 2010 už je v plném proudu. Po čtyřech výletech mám najeto nějakých 1000km. Je to po té letošní podělané zimě fakt balzám na duši-:))
Přes zimu jsem pořídil to nejvyšší turistické plexi od Givi,opěrku na kufr,tankvak a celkem pěkné botky.
Doufám,že letos poznám další spoustu krásných míst naší vlasti a motka bude jezdit bez závady jako loni-:)

Maluco
Maluco napsal 01.09.13 v 12:44

Ahoj, koupil jsem si před třemi dny taky transalpa 600V. Chci vyměnit přední plexi za vyšší, jelikož mi při jízdě foukal vítr přímo do krku. Můžeš mi poradit, zda jsi zvolil tuto výšku?: http://www.nolan-sh...-vxs-3d542x389-mm-1/
Jak se ti změnil komfort jízdy?
Dále vidím na tvém alpíkovi hlavní stojan, volil jsi origo, nebo neorigo? Mám motorku holou, takže ji dávám dokupy. Předem díky za rady, Michal.

pernik92
pernik92 napsal 26.06.12 v 19:33

tuto osvědčenou mašinu chci hned po 125 ... přeji hodně kilometrů se štastným návratem
P.S. máš pěkné fotky a ještě lepšího Alpa

radek89
radek89 napsal 25.12.11 v 19:50

sidar
sidar napsal 08.11.10 v 22:06

nezdolnej pracant

Sema
Sema napsal 18.10.10 v 01:24

Moc pěknej Transalp Tyhle mašiny jsou k neutahání, spolehlivý a nenaročný. Spotřebu máš tedy hodně slušnou, já se poslední dvě sezóny pod 5 dostal málokdy, asi jsem víc tahal za plyn...