Yuki GY2 125 ST/SM (2006)

Vlastník Drtikozel
Vloženo 21.6.2009
Aktualizováno 15.8.2009

Pohodové endurko pro začátek. Výborné přibližovadlo ve městě a na okresky.

Tuhle mršku jsem měl jako úplně novou. Bylo mi 14, takže jsem si jí bez papírů jen tak trochu osahával a učil se. V té době to byl respekt a zajíždění motoru, co mě drželo od testování maximální rychlosti a rychlé akcelerace, ale dnes už bych tu motorku uštval.

Na naučení je to super stroj, ale při ježdění po rychlostních komunikacích brzo ztratí svoje kouzlo. Časem jsem přišel na to, že bych chtěl jezdit větší vzdálenosti, na což tahle motorka dlouho nestačí. Rád se s ní projedu po polňačce, klikaté okresce nebo prázdné rychlostce v noci "na kochačku", ale dát si za den více než 200 kilometrů rovné silnice, opravdu bych hodně přemýšlel, jestli do toho jít. Právě proto teď, ke konci sezóny 2009, šla do světa.. :)

Na druhou stranu odsuzuji, a stále odsuzovat budu, lidi, kteří tvrdí jaké jsou Yuki sr**ky. Neříkám že je to světová motorka, ale za 2 a půl roku co jí mám jsem neměnil nic než 3 žárovky, 3 dráty v zadním kole a jednou jsem opravoval pár překroucených drátů v oblasti, kde se pohybují vlivem řídítek. Jinak bez problému. Hlavně po motorové stránce.

meloun50245
meloun50245 napsal 19.07.22 v 20:22 10b.

Zdravím nebyla by na prodej zrovna nějakou sháním

callowsick
callowsick napsal 05.03.13 v 20:08 10b.

pěkná,čistá stavba motorky

kotlasek
kotlasek napsal 31.03.11 v 08:23

Byl sem z yukinou spokojenej..nenaročná bezúdržbová .Měl jsem model GY3 a snazim se ho teď prodat

Cigin
Cigin napsal 09.09.09 v 18:28

Je to dobrá čína, ale ne na dlouho. Pokud se chystáš ke změně, radil bych ti třeba Horneta, na blbnutí po městě i dál skvělá motorka

zikky
zikky napsal 22.06.09 v 08:08