Suzuki C1800 Intruder (2008)

Vlastník Pavel76
Vloženo 19.6.2009
Aktualizováno 19.6.2009

Impozatní, velký, silný křižník, ale také dost těžký.

Moje druhá motorka po Hodně VT 750 Shadow, se kterou jsem byl spokojený a projel značnou část Evropy, ale jak již někdo napsal s jídlem roste chuť.

Po třech sezonách na 750 jsem se v loni vypravil JEN na návštěvu prodejny Suzuki, ale když jsem uviděl toto monstrum, které mě hodně Shadow připomínalo jen ve velikosti XXXL a s brutálním výkonem, tak jsem moc dlouho nepřemýšlel a Intrudera si pořídil.

Zkušenosti:

JIzdní VlastnostI:

Nejlépe se tato velká a těžká motorka cítí na dlouhých a širokých rovných úsecích, tam je opravdu sebejistá a jízda je potěšením - na okrskách nebo špatném povrchu vozovky je méně sebejistá - je to zkrátka velký křižník.

motor:

Výkon motorky mě ihned po koupi překvapil a ještě i po ujetých 8 000 km když za to člověk vezme, tak se občas nestačí divit! V nižších otáčkách se sice motor necítí moc dobře, musí se trochu více vytáčet a více řadit, ale člověk se s tím sžije.

brzdy:

Mému jizdnímu stylu (jezdím spíše pomaleji) vyhovují a na brzdy si nemůžu stěžovat.

PODVozek A pneumatIKY:

Podvozek je stabilní, nijak se neohýbá za jízdy ani nevibruje. Ohromná zadní pneumatika si někdy neumí příliš poradit s podélnými nerovnostmi, ale je to spíše o zvyku.

Po doplnění o velký přední štít a brašny je připravena na dlouhé cesty Evropou.

Pavliiis_
Pavliiis_ napsal 10.05.13 v 16:23 10b.

Moje krevní skupina takže za plný. Navíc, nikdy sem neuvažoval nad ocvokovanejma doplňkama, ale vypadá to překvapivě dobře. Jak moc dobrý je to originální plexi? Uvažuju o koupi tak proto.

rolff
rolff napsal 15.09.09 v 09:14

Paráda paráda 10 bodíků

mrtvola2
mrtvola2 napsal 19.06.09 v 22:16

tady je škoda slov,tak jen hodnotím:10b.

Boža
Boža napsal 19.06.09 v 19:53

Je to nádhera bude se s ní dobře cestovat přeji pohodu v sedle 10 bodů

bandit12
bandit12 napsal 19.06.09 v 19:24

Nádherný kousek To plexi sundat stejně jako ty brašny a je super