Yamaha SRX 600 (1986)

Vlastník Hashish
Vloženo 13.6.2009
Aktualizováno 5.7.2014

Neoklasický silniční čtyřventilový,vzduchem chlazený jednoválec s kickstartem, dnes již youngtimer.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že to není má první SRX, tak mně moc nemělo co překvapit. I když...vzhledem k tomu, že je to "švýcar", tak je nepatrně jinak naladěná. Ale super, jako každá jiná SRX!

Jsem fanda velkých silničních 1-válců a Yamahy SRX zvlášť. Tuto SRXku jsem koupil lehce bouranou v listopadu 2002, a jedná se o typ 1xn, tedy švýcarskou verzi, kterých bylo vyrobeno okolo 600 kusů. Od ostatních SRX se liší jinak nastavenými karburátory, prodlouženým výfukem a pár celkem nepodstatnými detaily (stojan,zajištění osky zad.kola...). Mám na ní nosič a kufry Givi, dobíjení Vape, trubková duralová řídítka ( v držácích z SR 500 na upravených originálních horních brýlích) + závážíčka Lucas, teploměr oleje... pár věcí je vyleštěno. V současnosti má najeto 47000km poctivých. SRX forever! V září 2009 přidáno plexi Givi větších rozměrů.

p.epanica
p.epanica napsal 13.11.09 v 20:59

zapoměl jsem Ti dát 10b. . . .

p.epanica

simonberan napsal 13.06.09 v 23:39

Krásná a nadčasová..

sannysrx
sannysrx napsal 13.06.09 v 22:39

pro největšího nadšence jednobuchů u nás jedině 10b.A kvůli SRX ani jinak nemohu