renocar_unor

Kawasaki VN 1500 (1998)

Vlastník FIDO.
Vloženo 10.6.2009
Aktualizováno 9.11.2010

... motorka kterou jsem si postupně upravil k obrazu svému . na takové to nedělní kochání " ŠAK víme "

Výfuky Hard Krome, sání Küryakyn, DynoJet, rozšířená nádrž.poctivě i o obsah , prodloužené a rozšířené blatníky, zakázkové lakování, kožená sedla na míru, brašny Calvera, 7 světel vpředu, 3 vzadu, s pomocí kamarádů vyrobeno dle vlastního návrhu : padací rámy - držáky brašen - rampa světel - plotny řidiče i spolujezdce - značka -- plech na štítu - držák štítu - řidítka ... a hafo dalšího z nerez oceli ...

sečteno podtrženo- postupem času jsem realizoval spoustu nápadů s cílem aby motorka byla odlišná od ostatních.splnil jsem si tím svůj sen postavit si svou vlastní motorku. vzhledem k tomu že je rozšířená a snížená tak to není žádnej polikač kilometrů nýbrž stroj určený na kochačku.
co víc si přát než partu dobrých kámošů pěkný počasí a pohodovým tempem se posunovat krajinou za poznáním nových koutů naší vlasti. vzhledem k tomu že nemám rád srazy jelikož mě to připadá jako nucená zábava až na pár vyjímek tak raději volíme se cíleně někam projet
myslím že to stojí opravdu za to.
TAK MOTORKA MÁ NOVÉHO MAJITELE nick VACICACI, DOUFÁM ŽE BUDE SLOUŽIT STEJNĚ DOBŘE JAKO MĚ A HODNĚ DLOUHO.

MIKYTU
MIKYTU napsal 19.06.15 v 22:37 10b.

Nádhera

war22
war22 napsal 15.12.12 v 19:23 10b.

moc pěkně vyladěná...jsi fakt borec

KAVEK
KAVEK napsal 16.10.12 v 01:30