Ural Vlk 750 (2002)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 9.6.2009
Aktualizováno 20.7.2019

Pořádnej kus Ruské oceli na kterém se kupodivu dalo i jezdit. Bohužel již není mezi námi protože jsem ho půjčil "kamarádovi" kterej ji rozmlátil a místo nějaké kompenzace odjel pracovat do Irska.

První dojmy - První dojem. Jako u každý motorky, splněný sen, paráda, úžasný, nejlepší, ale jakou to má vypovídající hodnotu když jsou první dojmy plný emocí a mozek je zahalenej clonou euforie. Už bych si to nikdy nekoupil :-)

8,6,2009

Dílenské zpracování? No, vypadá to skoro jako by to někdo vařil na koleni. Těsnění? To bylo pro tenhle kousek asi město v Číně. Ovladatelnost? Jeli ste někdy na splašený krávě? Tak asi tak. Pohodlí? Tak tomu říkám kráčející Finskej gauč, pohodlíčko super a protože se na vývoji podíleli chlapíci z Moskevského MC klubu měl Vlček přepáčko v základní výbavě což je u boxera fajn protože po hodince jízdy válce pěkně hřejou do holení a tak si pro změnu můžete zase zahřát lejtka. Co dodat? Proč ho chtít? Budete široko daleko jediní kdo ho má a když zařadíte při manévrování na místě zpátečku tak ste King Proč ho nebrat? Čas ztrávenej projížďkama je téměř stejný jako čas ztrávenej opravama (nic závažnýho, ale pořád něco). Budiž mu země lehká. Teď mám vyhlídnutou Yamahu Virago 1100, tak držte palce ať mi to vyjde a pak někam vyrazíme

PS: Ten na fotce není ten můj, tenkrát sem neměl digitál a tak je fotka jen ilustrační protože spousta lidí neví jak Vlk vypadá. Tímto se omlouvám skutečnému majiteli vyobrazeného Vlčka, ale osvěta je u Vlka nutná Luke

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 10.08.16 v 10:05

To je kamarád??? to je hajzl. A také se říká, čeho se chceš zbavit to půjč!!!

tompet
tompet napsal 19.11.11 v 21:49

Škoda že umřel, kamarád mi půjčil poválečnýho Urala bez sajdy a fakt zážitek 10bodů

Ninette
Ninette napsal 16.10.11 v 20:10

Jéj, škoda takové zajímavé motorky

Jízda
Jízda napsal 03.07.10 v 06:49

co dodat zkrátka co nechceš pujč jinak velká škoda že to již nesedláš vypadá fakt hustě 10 jasná

lubom65
lubom65 napsal 29.03.10 v 19:26