Jawa 350/18 (1953)

Vlastník jgrofik
Vloženo 9.6.2009
Aktualizováno 9.6.2009

Vloženo: 23.01.2012, Uskutečněno: 23.01.2012, Zhlédnuto: 72x

Lonský rok počasí umožnilo jezdit ,až do listopadu , tak jsem využil ještě poslední den kdy na slunci bylo možné umýt péráka a uložit ho k zimnímu spánku.Takže naleštěno , namazány teleskopy,plst zapalka,vyjmut akumulátor.Na jaře koupím nový tento je už starý 6 let.Zlobilo mě těsnění pod hlavou prolínal olej,pak jsem vyměnil vodič od klaksonu byl moc krátký,seřídil spojku a ted mám pocit že všechny mouchy jsou vychytaný.Ted už se jen těším až bude vhodnější počasí a zase vyjedem,loni jsem měl na jaře pocit že už jsem na motorku starej nebo spíš se cítil nejistě,ale stačila hodka a už jsem si to valil jako za mlada.Není nad to když na jaře zasvítí slunce cítíte vůni probouzející se přírody a vy se jen kocháte a nasáváte tu pozitivní energii malebné přírody naší vlasti , která je skutečným balzámem na dnešní uspěchanou dobu.

• 16.9.2018

aktuální foto

Vloženo: 16.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Hádání válců

Letos, od prvních vyjížděk motor sem tam nešel jak měl,zprvu jsem to připisoval usazeným nečistotám v karburátoru,ale po vyčištění a dodání palivového filtru byl na chvíly klid a pak zase, tak jsem vyměnil zapalko za ori

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.08.2017
    Uskutečněno: 21.08.2017
  • nový rám

Loni jsem toho moc díky pracovnímu vytížení a narození syna nenajezdil , tak jsem si udělal radost a koupil na aukru nový rám na péráka a jelikož jsem měl 14 dní dovču ,tak jsem za 3 dny motorku přestrojil na novej rám n

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.03.2013