Suzuki GS 500E (1999)

Vlastník Addas
Vloženo 8.6.2009
Aktualizováno 4.10.2012

Nenáročná a spolehlivá motorka. Ještě mě nikde nenechala a to už spolu máme 17 000km

Jsem s ní naprosto spokojen, je mi občas chybí více kobylek. Jezdím s ní každý den do práce, takže se mi hodně líbí její malé náklady na provoz.

Letos v květnu jsem spolu byli Holandsku a cesta naprosto v pohodě.

Jediné co mi hodně vadí je její žravost oleje. Když beru za plyn vezme si i 0,5/1 000km.

Do teď jsem obouval Dunlop Arrowmax GT 501 a byl jsem velmi spokojený. I na mokru guma skvěle držela. Na zadní odjeto 15 000km (z toho 2000km po dálnici). Teď jsem ale na doporučení tady na fóru objednal gumu Maxxis. Tak jsem na ní zvědavý.

V lednu jsem navštívil 55. Elefatentreffen a i na tuhle extrémní akci se po pár úpravách osvědčila.

trpaslik72
trpaslik72 napsal 27.03.10 v 13:24

čirý světlo a k tomu čirej plexík tuhle mašinku pěkně šperkuje a to nemluvim o stylovej barvě brzdičů pěknej mazlík.. tak ať to jezdí, přeju mnoho najetých kiláků v sezoně 2010

12nedy
12nedy napsal 01.11.09 v 18:55

jo dobre dikes

Addas
Addas napsal 01.11.09 v 14:39

jj jestli si vzpomenu tak se ozvu. Ale pro jistotu sleduj naše stránky www.motobobristrakonice.cz , tam najdeš vše co budeš potřebovat a když ne napiš do vzkazovny, někdo (většinou já) ti rád dá nějaký info

12nedy
12nedy napsal 01.11.09 v 13:42

tak tak se dyztak ozvi kdypak by to bylo v breznu.Ja jsem tam chtela jenze jsem to dovedela az v nedeli a ona byla prave v sobotu tak me to nastvalo.Kdybych to zjistila drive tak bych tam urco jela.

Addas
Addas napsal 31.10.09 v 23:12

Zrovna minulý týden jsme měli zavíračku, 150motorek na vyjíždce, prostě paráda. Tak zase až v březnu na otevírání a tam to bývá ještě větší účast