Honda CBR 125R (2007)

Vlastník Dragin
Vloženo 1.6.2009
Aktualizováno 28.11.2009

Den 31.5. 2009 se v mém životě zapsal jako veliký svátek Hondy CBR 125R.

Myslim, že v mých ani ne šestnáctinách jsem dosáhl na maximum, tahle Hondička je prostě to nejlepší, co si mohu až do osmnáctin přát.

Už nikdy 2T !!
Od teď jsem čtyřtaktář.

Vytáhl jsem z ní zatím na rovince nejvíc 120 km/h, ale já věřím, že jízda na motorce není jen o rychlosti a myslím, že každý, kdo se mnou souhlasí, má o něco větší šanci na přežití na silnicích. Hodně lidí si na tuto motorku stěžuje právě kvuli jejímu nižšímu výkonu a tím pádem i max. rychlosti, ale akceleraci má výbornou.

Hodně dlouho jsem si přál nějaký ten 2takt jako je Cagiva Mito nebo Honda NSR, který lítaj 180 km/h, moc mě lákal i jejich vzhled silnější motorky.

Jednou jsem se tak byl podívat práve na jedno nádherný Mito á la Ducati. Na 1. pohled jsem se do něj zamiloval, ale to ještě nebylo nastartovaný... Po nastartování jsem se nestačil divit. Toto krásné Mito bylo totálně vyčvachtané a vyhrkané, a představa, že bych na této motorce měl jezdit mě děsila.

Samozřejmě NE každý 2takt je takto vojetý, ale stejně dříve nebo později bude! A plácat do motorky prachy za GO se mi teda vúbec nechtělo. No všichni víme, že každý 2takt generálku někdy potřebuje a hodně se jich prostě jen tak zadře.

Proto jsem po dlouhém váhání zvolil ,,jistotu'' na kterou se budu moci vždy spolehnout.

4takt prostě ničím nenahradíš!! (stejně jako objem, ale na ten si musí člověk někdy počkat) :)

20.7. 2009 - naježděno prvních 1000 km, sice ještě bez řidičáku, ale zatím bez průseru :)

Zajímavá videa :

www.youtube.com/watch

>> občas jen zelená nestačí !!

>>> tak bacha kolegové !!

Tak už je pryč, stalo se to v červenci - musela se vrátit z radši nezveřejňovaných důvodů...

Karin46
Karin46 napsal 23.10.11 v 08:58

Moc pěkná dávám 10b.

BartasS
BartasS napsal 01.08.11 v 18:29

Moc pěkná, taková jiná než ostatní mě příjde.. Taky bych rád něco takového jako přibliživadlo do školy.. I když já radši naháče ale ta tvoje fakt pěkná Jen mimochodem jak pišeš že každy 2T potřebuje GO... to je sice pravda ale to 4T taky doufám že nato nezapomínáš

Hasák
Hasák napsal 16.06.11 v 16:05

Kde se dá sehnat ten kryt sedla??? Díky za odpověď :P :D

ramboo
ramboo napsal 09.09.10 v 00:04

krásné barvy, moc pěkná sestřička

Bubla-8
Bubla-8 napsal 07.08.10 v 16:54

jaktože jsi ji musel vrátit?jinak 10b.