X-motos XB 33 (2008)

Vlastník Joey-21-
Vloženo 31.5.2009
Aktualizováno 18.7.2012

X-moto CBF33A. spolehliva motorka ale neni bez investic, po odstraneni cinske nemoci nejsou problemy

Je to takova hracka.. na vyblbnuti to je super vec ale je to cina a neni to bez investic.. Motor tahne jako drak uz od spoda ikdyz to je jen 125cc.. s podvozkem sem zatim spokojeny ikdyz tomu este neco chybi.. ovlada se krasne jak pri normalni jizde tak na trati.. Motor je celkem drzak ikdyz se mi stalo ze mi praskl sroub co drzi motor a nez sem na to prisel tak postupnim jezdenim jsem oddelal prevodovku (kuli otresum a napresnemu razeni)...vyjede to vse co si jen pomyslim a kdyz se chce tak jezdeni po zadnim kole neni problem...s vrzdama uz to je horsi...zadni brzdu uz sem musel vymenit. jednou jsem s ni zabrzdil a kousla se mi tak sem musel vypustit kapalinu abych dojel a kdyz sem ji nalil zpatky a odvzdusnil tak uz proste nebrzdila nevim cim to bylo...ted tam je brzda z 250 a ta mi po chvli take prestala brzdit.. U predni jsem poze vymenil kapalinu a nejsou s ni zadne problemy...nezabrdi to ovsem na metru.co by jsme take chteli za tech par grosu :)

SuperSic58
SuperSic58 napsal 21.09.10 v 13:21

jo tenhle problém měl brácha na svym Orionu, musel dát novou pumpu, prodejce mu jí dal zadara v rámci záruky.

Joey-21-
Joey-21- napsal 01.09.10 v 20:19

nene..netesnící gumový těsnění na pístku pumpy :)

FildaX
FildaX napsal 06.01.10 v 20:04

SuperSic58
SuperSic58 napsal 09.06.09 v 21:00

Neměl si vzadu destičky sjetý na plech?