Jawa 250/353 Kývačka (1956)

Vlastník LG702BE
Vloženo 31.5.2009
Aktualizováno 31.5.2009

Moje Tonička na které jsem při opravě strávil celou zimu.Původně natřená na růžovo a 7 let ležíc v garáži mi teď dělá jen radost.

Po té co jsem Tonču uvedl do života a začal sní brázdit naší krásnou zem jsem naznal že by zasloužila lepší a kvalitnější opravu. Na srazech jako je Krucemburk nebo Dolánky u Turnova či sraz pávů ve Lhotce u Mělníka jsem načerpal inspiraci a pustil se do díla. Sehnal jsem si pávika r.v.1961 z Avia Letňany, zapsal do papírů a asi po půlroční práci ji mám téměř hotovou. Mám už letos za sebou Dolánky a další cesty s kamarádama.Tonička jede jako za mlada a páv je neocenitelný pomocník při přepravě zavazadel. Je to nádhera projížďet městy i vesnicemi a přitom sledovat reakce lidí okolo cesty.A nejlepší je když při zastávce okamžitě přijdou pamětníci a dají se do řeči otom jaká je to paráda že pořád jezdí ty skvělé a krásné Jawičky po silnicích. Skrátka ty naše Jawky které jsou pro mnoho znás opravdu srdeční záležitostí nemůžou nahradit žádní Japončíci.

Marty68
Marty68 napsal 03.09.20 v 12:22 10b.

nádherný komplet.

pp377
pp377 napsal 04.04.16 v 21:08 10b.

Krásná Tonča, mooooc pěkná soupravička. Bohužel nejde víc jak 10b.

fidlimydli
fidlimydli napsal 19.07.13 v 03:23

Krásný set, na páva se taky chystám, ale mám moto v původním stavu, tak potřebuji nějakou leštěnku a to se prohnu, renovace by k tomu nešla . Jak píšeš, taky mám hrozně rád jak se pamětníci dávají do řeči.

Pilníček
Pilníček napsal 26.02.12 v 20:38

Zdrávím LG702be z Pardubic ,máš krásnou Toničku,asi dělá radost ,co? Včerejší akce v Lanškrouně neměla chybu,krásný strávený den!! Dávám deset bodíků.

Trcman
Trcman napsal 23.02.12 v 14:22