Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník GRASSEL
Vloženo 25.5.2009
Aktualizováno 11.7.2011

+ motor! Podvozek, váha

- asi jen brzdy, chce to pancíře a plyn je zbytečně dlouhej

Tak takhle jsem jí koupil...

Litrový géčko kádvojka po měsíčním půstu bez motorky jsem koupil tohodle mazla. Nešlo to bez mašiny vydržet a tak jsem měsíc po bouračce na RSV letěl pro tuhle svinďůru. Projel jsem se a bylo jasno, sice majitel dělal Zagorku a do poslední chvíle nevěděl zda to prodat nebo ne ale nakonec nechal tý estrády a valil jsem s GIXXerem nach hause nebylo potřeba si zvykat, fakt mi tahle mašina sedla

úpravy:
-kola do modrýho komaxitu + proužky aby ladili s mašinou
-odstraněna přívěra (srala se) a originál mezisvod nahradil pan creptus - přemejšlel jsem že bych tam přívěru s mezisvodem zase dokoupil ale když jsem nakonec zjistil že v otáčkách ve kterých se s géčkem pohybuju je k ničemu tak jsem se na to vysr.l sice má teď trochu slabší spodek ale lepší vršek a od 7tis. se chová o dost líp takže spokojenost, stejně ho nepustím pod 8tis.ot.
-zkrátil se laďák když se odstranila přívěra aby mašina ve vrchu fungovala ještě líp.
-kryty rámu motoforza

na víc nebyl čas, furt se někam jezdilo

podvozek je v základu nastavenej na svižnější jízdu ale ne žádnou palici, když jsem ho poslal do zatáčky ve vysoký rychlosti tak byl takovej neklidnej tak si s ním kámoš co tomu (narozdíl ode mě) rozumí trochu pohrál a super. To je jedna z debilit čechů, nerozuměj tomu a jsou schopný ze super podvozku udělat houpačku.

gumy používám výhradně Dunlop KR 108 125/70 a 195/65, lepší gumy neznám. Předtím jsem jezdil Pirelli diablo supercorsa, dragon supercorsa, Metzeler racetec K1 - moc dobrý gumy ale KR 108 jsou ještě daleko větší pecka a když nejezdíte jak s hnojem tak je oceníte. Motorka se chová díky profilu úplně jinak, celá se zvedla a dostat jí na stupačku už jsou fakt docela nesmysly protože to jen tak tak neodserou kapoty. U 1000rr byste je brousily jak prd taky se díky tomu úplně odstranila odchylka tachometru, prostě a jednoduše gumy jaxfiň

brzdy jsou takový nif mof ale dá se to hodně doladit deskama a pancířema, ale nemůžu si na ně vysloveně stěžovat. Vyhovujou mi
Po kompletním rozebrání třmenů a vyčištění je to o 500% lepší. Každej na ně nadává že brzděj špatně ale taky proto že na ně každej sere a krom výměny desek nic nedělá. Pak se může stát že když se podíváte posadíte se na prdel páč tam bude bordel jak v Chánově.

Sezona skončila a s replikou Movistaru jsem se rozloučil teď půjde do bílýho laku v kombinaci s tmavě modrou

na jedničku - 147kmh

na dvojáka - 198kmh

trojka - 236kmh

čtyřka - 271kmh

pětka - 294kmh

šestka - 299kmh - ?

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 16.06.14 v 13:29 10b.

uhlajs
uhlajs napsal 13.06.10 v 17:29

Pěknej PEKLOSTROJ

lolík
lolík napsal 14.05.10 v 18:48

pěkný

Dina
Dina napsal 17.02.10 v 18:50

Hrosna mrtka , Aleks ma lepčý !!!

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 13.02.10 v 20:02