Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Mikycz
Vloženo 24.5.2009
Aktualizováno 20.4.2011

Vyjížďka k jezeru Mondsee.

Vloženo: 14.08.2011, Uskutečněno: 11.08.2011, Zhlédnuto: 7x

Bez dlouhých příprav jsme od drahých poloviček dojednali povolenky k opuštění domovů a vyrazili jsme směr jezero " Mondsee ".Odjezd OMV Litoměřice,čtvrtek,datum 11.08.2011,čas 16:00h.První část trasy Litoměřice,Louny,Žatec,Plzeň,Klatovy.Kdo hledá trasu na menší vyjížďku,mohu doporučit.Ubytování v Klatovech v pensionu " Princ "nezklamalo ani nenadchlo,poznávání nočního života v Klatovech proběhlo bez úhony,klidné spaní podpořilo parkování motorek v garáži.
Pátek 12.08.2011,čas 10:00h.Počasí zatím přeje,po kvalitní snídani vyjíždíme.Trasa:Železná Ruda,Deggendorf,Landshut,Burghausen,Salzburg,Mondsee.Čas příjezdu cca 16:00h.
Zázemí v pensionu " Leidingerhof ",včetně výhledu netřeba popisovat,stačí fota.Celkem humorná domluva s majiteli,kteří mluví pouze německy,z naší čtyřčlenné výpravy mluví jeden anglicky a ještě mizerně.Po rychlém ubytování svlíkáme kombinézy hurá k jezeru.Je nádherně,voda luxusně osvěžující,uvědomuju si,že se v letošním "krásným" létě poprvé koupu.
Kolem 19:oo h se přesouváme zpět do pensionu,pak výběr večeře.Dali jsme si každý něco jiného (aniž bychom věděli,co si objednáváme)a pak jsme donesené jídlo nechali mezi sebou kolovat.K tomu "Kaiser bier" a následný relax v lehátkách před pensionem,s výhledem na jezero.Dnešní den se fakt vydařil.Po návratu na pokoj ze slušnosti malinko odlehčíme minibaru a těšíme se na zítřejší vyjížďku.
Sobota ráno 13.08.2011 07:30 h PRŠÍ !!!Proběhne lehká snídaně (domácí teplé pečivo,tvrdý salám,šunka,sýr,domácí máslo,3 druhy tvarohové pomazánky,vajíčko na tvrdo,káva,džus a sladká tečka na dojetí)a čekáme,zda se počasí neumoudří.V 11:00 h to vzdáváme a odjíždíme.Na nějakou projížďku nemáme ani pomyšlení a pádíme směr Linz a Dolní Dvořiště.Od Linzu je počasí lepší.Pak Č.Budějovice,Tábor,Praha a Litoměřice.Najeto krásnejch 940 km a závěr?Neskutečně se těším na další výpravu,pánové a už teď začněte doma pracovat na povolenkách k výjezdu,který příště bude malinko delší a neméně povedený (doufám).Bylo mi ctí...
(ostatní fota na "http://mikyczrr.rajce.idnes.cz/1.expedice_Quattro_gangu#")

• Omládla?

Proběhla menší omlazovací kůra.

Vloženo: 25.04.2012
    Uskutečněno: 25.04.2012
  • Nový kabát

Po neskutečně dlouhý zimě jsem trochu pozměnil zevnějšek Fároše.Po dvou sezonách si to už fakt zasloužil.

Vloženo: 17.04.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • Doladění...

Konečně jsem se dokopal k mírnýmu vylepšení Fároše.Sundal jsem ty šílený zadní blinkry,osvětlení a plastovej držák SPZ.Následovala výměna zadního světla( v tomhle je brzdovka,koncový světlo i blikače),montáž sklápěcího d

Vloženo: 09.08.2009
    Uskutečněno: 09.08.2009