renocar_unor

Honda CBR 900RR Fireblade (2000)

Vlastník OndraKo
Vloženo 18.5.2009
Aktualizováno 6.11.2018

Fireblade rv 2000 moje druhá motorka, zatím nejlepší, co jsem jel

První dojmy - úžasné

Moje druhá motorka, Fireblade rv 2000, je zatím to nejrychlejší, s čím jsem jezdil. Vyměnit jsem chtěl protože mi nestačil výkon na předjíždění - 600 CBR byla pomalá. Super táhne od 3000 otáček, jsem lehkej, takže si užívám.

Design roku 2000 je dle mého názoru už rozumný a nemusím se za motorku stydět. Oceňuji kvalitní světla, přehledný display s dobrým podsvícením.Zapínání dálkových světel mohlo být vyřešeno jinak, ale to je detail.

Motor - velmi solidní vlastnosti jak pružnosti, tak i snadného vytáčení a využívání výkonu. Občasná prodleva je cca 1//3 sekundy při prudkém přidání, ale to je prý všeobecně problém Hondy. Převodovka velmi dobre udělaná.Skvěle se dá využít i brzdná energie motoru.

Ocenil bych o trošičku lepší brzy, mohlo by být lepší. Ale jsou v pohodě.

Je třeba počítat s tím, že je to supersport - tvrdší pružení je daň za rychlost. 200 km tahem se dá jet, ale ne na našich dálnicích. Je třeba počítat s častějším tankováním, pokud budete řádit.Jízda po městě má tendenci trochu přehřívat motor, pozor na fungující větrák. Dojel jsem s ní do Chorvatska a druhý den zpět, no katastrofa na cestování jsou jiné stroje

LiborCBR

prusles napsal 16.07.09 v 13:43

paráda

tarip
tarip napsal 06.06.09 v 15:31

pěknej popisek motorky mam ji taky a jsem hodne spokojeny . jen mně zaraži ta prodleva to neznam