Jawa 350/640 (1991)

Vlastník mikru
Vloženo 3.6.2002
Aktualizováno 11.2.2013

Najeto přes 30000 km a zatím to ujde.Tankvak,sedlové brašny,polokapota,upravená z padlé 640ky sport.V srpnu 2002 jsem pravou brašnu propálil o výfuk.Dál mám Jawu 250 panelku.Je to každodenní motorka na jízdu do práce a 640ka je sváteční a na delší cesty

První dojmy - Stará 350/354 jela lépe. Holt se zde asi projevila její léta v autoškole. Motor mi připadal poměrně utahaný, ale více-méně jela. A spolehlivě. Než jsem potkal v protisměru toho formana. To byl její a málem i můj konec.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i lehce pokročilé, pro nikam věčně nespěchající hltače kilometrů, pro nenáročné a milovníky a udržovače značky Jawa.pro

Doplňky na motorce - Polokapota z padlé celokapotované sportky. lehce upravená. Tři kufry. Přídavná světla v padácích a samozřejmě ta padáky. Sytič vytažený na řídítka.

Zkušenosti: Vcelku spolehlivý motocykl pro tuzemské cesty,ven bych si asi troufnul jen ve větší partě,ale co venku,tady je taky hezky.Jen kdyby to nebyl dvoutakt,štve mě tam furt lejt ten smradlavej olej,ale za ty léta,co jezdím,už si pomalu zvykám.

Cesty: Český ráj, Šumava.

Další info: Vysněné moto BMW R80(100)RT,BMW R1100GS,v poslední době se mi zalíbilo 535 Virago,jednoduchej motor,kardan,nebo NTV650 Revere

mikru
mikru napsal 29.06.12 v 20:29

Pecka to byla. ALe žiju a jsem v jednou kuse a to je hlavní. Už zase brázdím silnice v jedné i dvou stopách.

majkys
majkys napsal 15.02.09 v 19:06

Doufám, že jsi v pořádku, to musela být pecka Ahoj Majk

napsal 10.01.07 v 07:43

Dík,já si docela počet.

napsal 14.07.04 v 15:12

ahoj pamatujete si jeste na me?zname se z muzea jawicek v benesove a jeste jsem byla u vas doma s romanem.mate nadhernou motorku.taky bych jednou nejakou chtela........................pa ilca

napsal 29.02.04 v 15:35

Cus peknej stroj ..Hlavně ty mlhovčičky na vepředu padáku kde si je sehnal a za kolko..sou fakt good...Jinak ty kufry nemusím ale jsou praktický...:o/