Suzuki RF 400 (1994)

Vlastník vanilla.ice
Vloženo 7.5.2009
Aktualizováno 25.5.2018

Na svou dobu r.v. 1994 poměrně lehká motorka s nadčasovým disignem...Koupil jsem ji v roce 2002 v hrozném stavu,časem vše dával do hromady,hlavně po mé první bouračce (2003),po různých opravách šlape dobře..I když jsem na ni havaroval,opravil jsem ji

První dojmy - Byla to moje první větší motorka.Vyjezdil jsem se na ní a za těch sedm let co jsem ji měl ji miloval,ale postupem času,každý jde trochu výš.Takže po sedmi letech jsem ji s bolestí v srdci prodal,ale nikdy nezapomenu na první výlet za hranice do Itálie a zvládla to!

Dobře sedí v zatáčkách jen ji musím pořád držet v točkách abych stíhal silnější stroje.

Na ty naše české rozmlácené silnice ale stačí..

Dobře ovladatelná motorka i když už mi pomalinku nestačí a ohlížím se a šetřím na jinou..

Otázka je to že už za ni dostanu houby...Dobrá motorka pro začátečníky..

Tak už šla do světa 23.3.2010 jsem ji prodal a teď už se jen rozhlížím do čeho půjdu.Uvažuji o SV 1000S , ale na to ještě nemám prachy,money,love,chechtáky...Takže asi zatím zkusím SV 650S...

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 20.10.19 v 11:16 10b.

Tak jako (my) všichni, co nemáme na další mášu aniž bychom tu současnou
museli předtím prodat, BUDEŠ (za nedlouhý čas!) litovat,žes ji "poslal do světa".
K motocyklu, do kterého PRAVEJ bajker vložil tolik práce, přece tento má úplně
jinej vztah, než ke koupenému, užívanému a opět po roce po dvou prodanému

Vůči dalšímu jejímu jezdci jsi udělal dobrý skutek a lze jen doufat, že ji "nezludračí"
pády a "neúdržbou", když je to bez debaty jedna ze Suzuki-ikon minulosti !

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 20.10.19 v 11:13

Tak jako (my) všichni, co nemáme na další mášu aniž bychom tu současnou
K motocyklu, do kterého PRAVEJ bajker vložil tolik práce, přece tento má úplně
jinej vztah, než ke koupenému, užívanému a opět po roce po dvou prodanému

pády a "neúdržbou", když je to bez debaty jedna ze Suzuki-ikon minulosti !

Milunka
Milunka napsal 23.06.09 v 18:38

Neprodávej ji, určitě ji máš moc rád, a jak píšeš, nedostal by si za ní těměř nic Kloubouk dolů před tebou i před moto, fakt moc hezká Já kawinku, až doslouží budu mít vystavenou doma udělej podobnou šílenost ať slouží.

StB
StB napsal 24.05.09 v 23:03

Nádhernej lak , hned bych ho bral i na tu mou

trifonov
trifonov napsal 08.05.09 v 18:46

pochval se za vzhled. Rf byly svýho času nejhezčí mašiny