ČZ 175/502 (1964)

Vlastník maateess
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 11.9.2012

Vloženo: 13.06.2010, Uskutečněno: 13.06.2010, Stav tachometru: 30500 km, Zhlédnuto: 19x

Jdu takhle promazat lanko plynu, nějak se mi nechtělova vracet, namazání pomohlo hodně + smirgl. Zavezu skůtříka do garáže, zamknu a najednou taková rána, hned ve mě hrklo. Otevřu a co nevidím, skůtr na boku, stojan nevydržel a urval se v čepu, takže postavit, ještě, že neodřal tu motorku co stojí v garáži vedle. Tak následovalo odmontování dílu stojanu, poté obrousit a svařit. Musím zaklepat, ale doposavaď to drží! Tak snad poslední oprava, škoda toho laku co se odřel o podlahu, ale není to vůbec vidět, jen já o tom vím. Takže to budu muset nějak opravit.

• Dokončení opravy

Dokončení ptřetěsnění motoru, největší dřína byla asi dát motor zpět do kastle, nakonec se to vše zvládlo a k dnešnímu dni už skůtřík má přetočenejch 320XXkm, drobné nevím.

Vloženo: 02.05.2011
    Uskutečněno: 02.05.2011
    Tachometr: 32000km
  • Přetěsnění motoru II.

Jakmile se mi povedlo sundat víko spojky, sehnat těsnění ke startovací páce, tak jsem už mohl složit motor. Nyní se už jen bude kompletovat, natírat a tahat od dynamostartéru nová elektrika, když všechno vyjde, jak si pl

Vloženo: 20.12.2010
    Uskutečněno: 20.12.2010
    Tachometr: 31937km
  • Přetěsnění motoru

Letošní rok skůtříka prověřil, jezdí, svítí, troubí, dobíjí. Ale jednu neduhu má a to, když někde stojí, tak pod ním je olejová skvrnka. Jelikož bych rád navštívil nějakej ten veterán sraz, tak motorka musí být ve stavu

Vloženo: 23.11.2010
    Uskutečněno: 19.11.2010