Yamaha FZS 600 Fazer custom (2000)

Vlastník Raisto01
Vloženo 3.5.2009
Aktualizováno 10.10.2013

Fazer, sice objemově níž než moje předchozí motorka, ale zase ta hravost, spotřeba, lehký to je, prostě paráda.

První dojmy - Nová rubrika, tak teď už budu těžko psát po třech letech první dojmy. Vizuálně na mě zapůsobila velmi, papírovým dojmem už po Ninje 9 méňě, ale jak je vidět dál, to se celkem rychle spravilo.

Další v řadě. Jede výborně, luxusní ovladatelnost, skvělá spotřeba, prostě pohoda, spolujezdec spokojenost. Slabší jsou ty světla, něco by to chtělo s tím udělat, Z ninjy jsem zvyklej na světlo jak z auta, takže jestli někdo předělával dejte vědět, žárovky s lepší svítivostí trochu pomohly, ale ještě by to malinko chtělo.

Tak po třech letech ježdění tenhle stroj prohlašuji za nejlepší co sem zatím jezdil. Výkonu celkem dostatek, spotřeba absolutně parádní (při cestovce kolem 130km/h ve dvou a plně naloženi průměř 4,5l) a lehčí enduro se s tím taky dá jet velmi slušně. Albánie, Turecko, Rumunsko, Estonsko a hromada dalších zemí bez jediné chybičky. Paráda.

Tak už je pryč, přece jen v tom Rusku už bylo znát, že na tohle to opravdu stavěný není a nechci ho dál trápit. Ať radši někde slouží dál k tomu, k čemu byl určen. Škoda ho, pro mě už měl prostě duši.

Mates008
Mates008 napsal 02.08.18 v 12:41 10b.

kefi
kefi napsal 04.02.16 v 19:12 10b.

Luxus, taky občas protáhnu XJ terénem, ale tohle vypadá na pořádné enduro

Mipule
Mipule napsal 10.10.13 v 20:07 10b.

Motorka jak jinak než krásná a nějaký ten cestopis by si rozhodně zasloužila, má toho holka hodně za sebou

Buteo
Buteo napsal 07.12.09 v 15:29

Čauvec, Ninja bude na prodej, ale už bys ji asi ani nepoznal. Fejzřík je dobrá volba, ale chtělo by to litra . Měj se Milan.

Yaya-FZS
Yaya-FZS napsal 10.11.09 v 20:41