Suzuki GSF 650S Bandit (2008)

Vlastník bandit-marf
Vloženo 2.5.2009
Aktualizováno 23.7.2017

Prostě bandit... Původně jsem chtěl úplně nahatýho a nakonec jsem pořídil nového banditaS

První dojmy - Po svých zkušenostech se slabšími stroji nejdříve Dandy 50, MZ 150 a MZ 250 a následné 2 leté pauze od moto jsem si pořídil skvělého bandita 650 S. Původně to měl být Bandit úplně nahatý nakonec vyhrál tento. Bandita jsem koupil úplně nového, mám ho teprve pár dní a mám najeto jen cca 300 KM takže zatím zkušeností moc nemám... ale můžu říct je to prostě mazec :-)

8.3.2011
Tak spolu s banditem úspěšně vstupujeme do naší třetí sezony. Máme spolu najeto cca 15 000 km bez jediné závady. Jen pravidelný servis. Ta euforie z výkonu bandita už je pryč ( uplně vzala za své když jsem osedlal GSX-R 1000 ) ale i tak nedám na bandita dopustit. Je to skvělá motorka která mě vždy dovezla do cíle.

zdend.a.
zdend.a. napsal 09.03.11 v 06:28

Krásná funglovka

CHOSE70
CHOSE70 napsal 17.05.09 v 09:35

D obrá volba

Petr_cz
Petr_cz napsal 06.05.09 v 17:30

Pěknej, tak ať dělá jen radost

Ninjista
Ninjista napsal 03.05.09 v 15:35