Benelli Tre 1130 K (2008)

Vlastník jsvatak
Vloženo 28.4.2009
Aktualizováno 11.1.2015

Nádherná Italka dovezená z Francie.Zatím jsem ji nestihl pořádně projet,ale splnil jsem si sen.

První dojmy - Super jízdní vlastnosti

Dovezl jsem si ji v zimě z Francie,zatím jsem ji nestihl projet.Jinak jsem z ní ůplně unešenej,

už se těším až s ní vyrazím.Úpravy jsem žádné nedělal,věe je v originál stavu,jen má originální jiné barvy,podařilo se mi zjistit,že je to nějaká speciální edice Marseille.Už mám objednané kufry,abych s ní mohl co nejdřív vyrazit do Rakouska.

2009:Tak už jsem s ní najel necelých 10tis.km po našich končinách,Rakouských Alpách i po Slovensku a jsem naprosto spokojený a nadšený.Tříválec nabízí skvělej krouťák a moc a moc zábavy.Je skvělá jak na cestování,tak se s ní dají nádherně vymetat zatáčky a všude budí pozornost za celou dovču v Alpách jsem nepotkal ani jednu.Letos chystám Rakousko,Itálii a Švýcarsko.

cita29
cita29 napsal 10.06.13 v 22:55 10b.

tak to je brutální mašina, moc se mi líbí, z ničeho nic kde se vzala tu se vzala, jen jsem ji uviděl a už jí mám v hledáčku vysněných motorek 10b

zmulin

Sete napsal 01.02.12 v 21:04

No comment

Luc_22
Luc_22 napsal 05.08.11 v 20:04

Ten design je naprosto famozni. Me se nahaci nelibi ale tohle je proste dechberouci vzhled!