Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník K.š.a.n.d.a
Vloženo 24.4.2009
Aktualizováno 21.6.2014

Můj nový miláček v originál stavu je konečně doma

První dojmy - Prvni dojmy? Laska na prvni pohled + nezapomenutelna jizda. Zaciname ovsem trochu upadat do stereotypu :-))...asi budem muset nas vztah ozivit...nebo zmenit :-D

Tahle nádherná "Zuzana" mi vlezla do života 24.4. 2009. Cesta z prodejny byla super, i když mi přišla najednou kratší než obvykle

První vyjížďka byla do Jeseníků (cca 420 km) kterou jsme spolu podnikly hned o naší první společné neděli. Postupně pribývají další km

Zatím jsme ve fázi kdy zajíždímea testujeme se Ještě nam zbývá pár km do první garančky a bude zajeto. Nevím kdo z nás dvou se těší víc, jestli já nebo ona

Oproti šestce K5 vnímám pořádný rozdíl a koníci navíc jsou hodně znát. Jediná úprava, která možná časem příjde bude Akrap.

Je neskutečně pohodlná, lehka...příjde mi trošku jako hodně dobrá hračka Více fotek a lepší popis se tu brzy objeví Teď na to není moc času...jdu jezdit

Pár fotek přibylo, první garančka je zdárně za námi. Teď to začíná být izajímavé při 13 000 otáčkách jsem měla poprvé lehce smrt v očich, protože Zuzana se projevila jako nepřekonatelná raketa. Čekala jsem sicehodně, ale totomě úplně překvapilo. Měla jsem pocit, že můj obličej čeká někde v dálce vzadu až se vrátím zpátky Neskutečný dravec. Začínám chápat proč nás tyhle stroje svádějí k poněkud. "trochu" rychlejší jízdě :-/ Při dalších pokusech mi to už tak raketové nepřišlo , takže jsem tomu dávala i víc. Začínám mít o sebe trochu strach

Budě trvat ještě dlouho, než tuhle motorku plně využiji, zatím začínám zjišťovat co má ráda. Při provozu přes město na mě jen vztekle vrčí a ani se ji nedivím. Při skoro 30 stupních na Zuzane přes město trochu vrčím i já

Celodenní cesta ohledně kombinézy Dainese se určitě vyplatila. Sedí mi narozdíl od jiných jako ulitá a je neuvěřitelně pohodlná. Ještě večer po návratu domů jsem ji stihla otestovata perfektní. Navíc pán, který mi ji prodal byl nejen hodně příjemný a ochotný, ale věděl o čem mluví a uměl skvěle poradit a s tím se bohužel na hodně místech nesetkávám. Tímto moc díky- on už bude vědět

Kali88
Kali88 napsal 18.10.21 v 21:42 10b.

SheriffDuchy
SheriffDuchy napsal 21.11.20 v 10:09 10b.

hodně v TOPu

Honda23Z napsal 30.08.17 v 13:11

Honda23Z napsal 30.08.17 v 13:11

Honda23Z
Honda23Z napsal 30.08.17 v 13:06 10b.