Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník MajkBrus
Vloženo 18.4.2009
Aktualizováno 13.9.2011

Moje druhá máša a zase modrá .
Supr stroj, parádní zvuk dvouválce, celokapotovaná a zátah od začátku až do konce

Zatím max. spokojenost, pořád mě něčím překvapuje, takže zatím nehodlám měnit . Ježdění na SV je radost a zábava tahat za plyn.

Na delší cestování je pohodlná a dobře ovladatelná a co se týče okruhu, tak mě taky docela překvapila. Na mou výšku, která je 189cm je akorát vyhovující.

Spotřebu neřeším, ale jen pro info:
Na delší cestování s batohama a pohodu v Alpách v zatáčkách jsem měl spotřebu okolo 5-6l, normal jízda...plyn, brzda, plyn, brzda okolo 7l a okruh 9-10l. Ale více jak 10l to ještě nebylo .

Trochu doplňku...je doplněna o laďáky Yoshimury, KN filtr, PCM, kryt sedla spolujezdce, pancéřové hadičky, zubaté kotouče, pokarbonované díly, páčky TITAX, celokapotu, padáky, kouřové plexi, SV gripy a modré podsvícení budíku.

Jezdím na gumách Dunlop RoadSmart, protože více cestuju a můžu jen doporučit...výdrž cca 10tis. I na okruhu se s nimi dálo jezdit a docela překvapily jak držely .

Mann
Mann napsal 17.10.15 v 21:29 10b.

Krásné SV a s laufama od Yoshimury To musí být sound Pěkná fotka v profilu

suzuki.sv
suzuki.sv napsal 14.03.13 v 21:57 10b.

Ahoj, jsem zstánce naháčů, ale ta plná kapotáž ji sluší.Taky mám modrou, holt modrá je dobrá

Tonyny
Tonyny napsal 17.02.12 v 11:12

bracho 10 bodikuuu moooc Km bez nehod znas nas...

Martin_SV
Martin_SV napsal 07.08.11 v 20:27