MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Kurt15
Vloženo 16.4.2009
Aktualizováno 3.2.2023

mašina už jezdí po opravách a nervech to bylo docela pěkné svezení

První dojmy - Prvotní dojem byl příjemny, přeci jen jsem si vezl domu na vozíku soubor náhradních dilů a příslušenství :-D . Jakmile jsem poskládal mohl jsem zkusit prvních pár jizd. Pocitově to byl větší Simson

Je to moje třetí motorka, zatím se poznáváme, zkušenosti zatím moc nejsou, ale budou hned jak ji dám do kupy zatím sem se vrhl na spojku je tam na kokot unašeč spojky a lamely jinak by to mohlo pak jezdit dále je třeba natáhnout elektriku na zadek a nastříkat nově blatníky a kryty potom ještě přidělám policajta a dám novej A stojan je totiž v půlce ruplej ale všechno chce čas a tyhle chyby se vychytaj a elektriku mi natáhne kamoš David protože já s ní nejsem kamoš.

Jezdil sem na ni chvilku a pak se začala zase sypat. Nejdřív karbec. Tam se mi rozpadl plovák. Nějakej umělec se to pokoušel připájet takže se i přeplavoval 2, těsnění pod hlavou vyletělo 3, hlava tam je špatnej závit na svicen 4, zapalko totálně rozštelovane 5, ložiska se začínají ozývat je toho dost a doufám že to nebude přibývat.

Motorku jsem po neštěstné jedné sezoně prodal opětovně na díly.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:44 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

japanlover
japanlover napsal 17.04.09 v 17:06

už aby jezdila... někdy se proletíme

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.04.09 v 22:38

Rád vzpomínám na dobu kdy jsem ji měl