Kawasaki ER 5 (2000)

Vlastník jirka-mz
Vloženo 16.4.2009
Aktualizováno 2.7.2013

tohle je moje Kawasaki ER-5, přidáno doplňující foto a nějaké informace

První dojmy - Dobrá ovladatelná motorka, po předchozí Mz je t velký skok dopředu, jede pěkně, lehce se vodí do zatáček, ... když to shrnu jsem spokojený, nemůžu si stěžovat, nevím co víc napsat

takže co k ní napsat? motorka je to hodná, i když dvouválec má oproti 4válci podobného oběmu drsnější chod, snad jen ze začátku je třeba trochu opatrněji, já sám jsem si na ní zvykl snad hned a to je to můj první čtyřtaktní stroj, a po přechdu s MZ 150 jsem neměl problém, motorka padne opravdu do ruky.

nějaká ta zkušenost: motorka má celkově dobré jízdní vlastnosti (pokud nesedneš na lepší)

jediná vada na kráse je dle mého "pískající" výfuk, který už je vyřešen zakoupením laděného výfuku dále jsem koupil i KN filtr a mírné zlepšení v pružnosti od spodu tam je. jinak zvuk je parádní, to se musí slyšet

jirka-mz napsal 13.04.12 v 19:45

jó vidiš ani sem si nevšimnul, ten můj předchozí komentář sem nepatří, sem se trochu seknul Kawu mám , Dva roky nemám MZtu

Pechyjo
Pechyjo napsal 12.04.12 v 01:12

sákryš to ses ani nepochubil žes ji opustil
A co sedláš teď

jirka-mz napsal 28.02.12 v 12:12

díky za gratulaci ale už ji nějaký 2 roky nemám

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 28.02.12 v 11:39

Gratuluji k pěkné motorce. Přiděluji jí 10bodu. Přeji spoustu km bez zavad a nehod.

jirka-mz napsal 17.04.10 v 21:45

všem díky za komentáře, jasně že už ji občas pořádně protahnu, motorka se do otáček přímo těší , ale jak jsem psal tak když jedu "skoro podle předpisů" tak ji není třeba hnát někam nad 6-7t