Honda VTR 1000F Firestorm (2004)

Vlastník Biker-Stejsky
Vloženo 14.4.2009
Aktualizováno 24.5.2022

Je to můj mazlik letos dostal nové vejfuky od Creptusu,leštěná kola,zadní blatník a klín pod motor od Sebimota,KN-filtr,dynojet kit,tuhle motorku jen tak neprodám a když tak jedině kvůli Hondě SP-1

První dojmy - Před Firestormem sem jezdil Kawasaki ER-5,Suzuki SV650S,Yamahu FZ6S Fazer ale tahle motorka je mazec mám ji čtvrtou sezonu a stále neomrzela :-) a mnoho dalších sezon si ji určitě nechám než ji vyměním za vysněnou SP-1 :-)

Nejlepší motorka co sem měl a jen tak ji za jinou nevyměním
Kupovaná od kámoše takže super stav,jeto dovoz Německo,mám ji druhou sezonu a několik dalších si ji určitě ještě nechám,jinač mám tam Padáky od RD-Mota (www.rdmoto.cz)zlatej elox,záváží na řidítkách IXON,plexi skidmarx,rukojetě Ariete,KN-filtr,namontovanej dynojet Kit,polepy od www.samolepy.com,vejfuky Creptus,leštěná kola,víčko nádrže,zadní blatníček od Sebimota+podmotorovej klín pod motor,zatím maximální spokojenost jediné za co dávám mínus je vysoká spotřeba benzínu ale záleží na stylu jízdy jak se moc točí a v mém případě se točí dost často do maxima ,další věc jsou vybrace ale tlumič řízení to dokáže zpravit ale ještě sem ho nekoupil ale vplánu ho pořád mám akorát sem ještě nesehnal cenově přijatelnej, taky umí pěkně žrát gumy ale stím se počítalo,tahle motorka vám to vynahradí super dvouválcovím zvukem a zátahem od nejnižšíš otáček,z dvouválcem se holt nudit nebudete

havran30
havran30 napsal 25.05.22 v 19:15 8b.

Moc krásné

Toman87
Toman87 napsal 25.04.16 v 19:21 10b.

Jasných 10 Lepší VTR nejezdí

Krtecheck
Krtecheck napsal 05.05.14 v 22:21 10b.

moooc pěkný 10b

DaveLister
DaveLister napsal 22.08.12 v 20:28

Krásně vyšperkovaný VTRo, prostě luxus. Hodně šťastných km bez nehod

dom182
dom182 napsal 11.08.12 v 11:49

krása krása! .. nechám se v určitých věcech inspirovat