renocar_unor

Honda CBF 600S (2009)

Vlastník greb
Vloženo 12.4.2009
Aktualizováno 18.12.2011

Vloženo: 08.07.2009, Uskutečněno: 05.07.2009, Stav tachometru: 3000 km, Zhlédnuto: 9x

Druhá vyjížďka - v neděli jsme se opět vydali okolo 8:30 na další vyjížďku a to na krimmelské vodopády cca. 70 km od našeho penzionu. Před serpentinama směrem na Gerlos jsme zaparkovali své stroje a šli se podívat za poplatek 2 eura na vodopád (http://www.wasserfaelle-krimml.at/). U vodopádu proběhlo nezbytné focení a někteří, v čele s Karlem, který jako jediný si nazul sportovní obuv, šli až do výšky 1306 m nad mořem ze 1460 m možných. Já, David, Roman a Martin jsme to vzdali u prvního vyhlídkového bodu 1070 m nad mořem a sešli jsme do místní restaurace na kafé a Roman s Martinem něco i zobli. Po dlouhém čekání jsme konečně uviděli zmordovaného Kerdu, do kterého padlo pivo (free) jako do studny. Pak jsme se vrátili ke strojům a jeli si projet zatáčky směrem na Gerlos. Na vrcholku jsme se opět sešli, někteří tam posvačili a já, Kerda se Zdeňkou, Laďa s Marylou, Martin, Petr a asi po 3x projetých zatáčkách i David, jsme sjeli do blízké restaurace na oběd. Po obědě jsme se rozdělili na 2 skupiny 5 a 5, jedna skupinka si za 4 eura jela projet tento placený a podle nich i nejkrásnéjší úsek v celých Alpách a já, Karel, Kerda se Zdeňkou, Laďa s Marylou a Martin jsme se vrátili k jezeru Zell am See. Otužilec Martin se dokonce i okoupal a po krátké přeháňce jsme vyrazili k penzionu. Najeto cca 150 km.

• Prodej

Motorka prodána, určitě bude dál dobře sloužit novému majiteli.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.12.2011
    Uskutečněno: 18.12.2011
  • Zazimování

Po několika letošních vyjížďkích jsem 8.11.09 motorku zazimoval - umyl, naleštil, doplnil nádrž, vyndal baterku, postavil do nevytápěné garáže na hlavní stojan, odlehčil přední kolo, odmastnil a namazal řetěz.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.11.2009
    Uskutečněno: 08.11.2009
  • Alpy 2009

Návrat domů - v pondělí 8:45 jsme vyrazili směrem Salzburg a pak po dálnici směr Linz, kde jsme se rozloučili s Davidem, Kerdou a Zdeňkou, kteří jeli směrem na České Budějovice. My jsme se vydali po dálnici směrem na Víd

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.07.2009