MV Agusta F4 750 (2001)

Vlastník keldy
Vloženo 10.4.2009
Aktualizováno 10.4.2009

Zhmotněná dokonalost designu a výkonu. Prostě pravá italská krasavice plná vášně a temperamentu.

Byla to láska na první pohled - dokonale laděné křivky, elegantní kombinace barev, smyslný čtyřtdílný výfuk pod sedlem, jednostranná kyvka,... prostě nádhera. Po letmém seznámení mě nemilosrdňe vyvedla z omylu, že jde o něžnou a uhlazenou krásku. Naopak divoká a nemilosrdná mrcha, tvrdě trestající sebemenší zaváhání! Častokrát si budete říkat, že už na ni nesednete, ale stejně vás její tajemné kouzlo nepustí. Můžete jí vytýkat spoustu chyb a nedostatků, ale stejně Vás bude stále fascinovat.

Aldaa
Aldaa napsal 04.04.17 v 15:08 10b.

Chtěl bych jen potvrdit tvá slova, láska na první pohled. V roce 1999 jsem ji poprvé zahlédl v časopise a už mě nikdy nepustila. Ač jsem myslel, že jsem se supersporty skončil, musel jsem si ji loni koupit, aby mi zdobila garáž, a tím jsme spolu uzavřeli sňatek, páč její jízdní vlastnosti mě natolik ohromily, že už ji jen tak někde do světa nepustím. Nejvíce se těším, až dostane veteránskou RZ a postavím ji vedle nějakého nového stroje, schválně kolik lidí se za ní ohlédne? Za mě 10b

dejf.
dejf. napsal 06.03.13 v 15:53 10b.

naprosto luxusni ta prvni fotka

pepar6
pepar6 napsal 07.07.11 v 19:45

Klenot mezi motorkama krásnej kousek

s4r
s4r napsal 26.06.11 v 19:27

Dávám 10b a začínám o ní uvažovat...

Sli.m
Sli.m napsal 30.08.10 v 13:36