renocar_unor

Kawasaki GPZ 1100 (1996)

Vlastník Misak33
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 9.4.2009

Vloženo: 06.07.2009, Uskutečněno: 06.07.2009, Stav tachometru: 32000 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jsem namontoval xenon. Rozdíl 100 a 1. Nejen, že jsem líp vidět, auta uhýbají dřív a častěji než s normální žárovkou, ale i rozhled v noci je neporovnatelně lepší. Montáž byla téměř bez problémů. Jelikož jsem nechtěl odpojovat benzínový hadičky od nádrže, provlíkal jsem kabel k baterce pomocí pod jen pozvednutou nádrží a šlo to pěkně blbě. Nicméně je hotovo.
Jeden zajímavý poznatek: Když nastartuju studenou motorku a asi po 10 vteřinách zapnu světlo, motorka chcípne. Ale bez problémů jde pak nastartovat a když znovu rozsvítím a trochu při tom podráždím plyn, je to v pohodě. Zahřátá to nedělá. Přesně nevím proč, ale myslím, že to bude velkým odběrem při zapálení xenonové výbojky...

• relé startéru

Tak...po letech, kdy motorka stála a skoro nejezdila (stavba domu, dvě děti, manželka...) jsem ji dal do pucu a zjistil, že při pokusu nastartovat jen cvaké relé a nestartuje. Baterka je nová a když jsem ji roztlačil, v

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • nový řetěz

Tak mám nový řetěz. Přes internet za nějaký 2500,- a namontovali mi ho za 600,- v Českých Budějovicích u Smrže. Maximální spokojenost. Jenom nechápu, proč musí celý víkend pršet :-(

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.05.2010
    Uskutečněno: 02.05.2010
  • Motorka je oficiálně moje. Dnes jsem ji v Brně přihlásil, dostal značky a hurá na silnice!:-)))

Vloženo: 16.04.2009
    Uskutečněno: 16.04.2009