Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník Hillman
Vloženo 4.4.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Horneta jsme koupil minulí rok v létě. Je to super stroj, který podrží a doufám, že nějaký rok vydrží.

S Hornetem jsem už něco najel, ale ještě ne tolik abych ho dobře znal. Stále mě překvapuje v dobrém slova smyslu. V zatáčkách drží výborně a výkon na naše silnice taky je slušný. Od 130 km/h to pěkně fouká, ale se štítkem by to bylo lepší. Nicméně ho tam nechci, protože je to naháč, takže žádné chránění a dle mého názoru mu nesluší. Na cestování kolem komína je parádní, ale jaký je při cestování zatím nevím. Brzdy jsou tam dostačující a účiné. Sezóna 2009 právě začíná a já se těším jak na decentní vzhledové úpravy, tak na super projíždění zatáček, jelikož tam je Hornet doma.

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 10.06.10 v 11:49

Tak jsem ho viděl na motoinzerci... Škoda, že budu motorku kupovat až koncem července, jinak bych do něj docela šel :) Kdyby ti náhodou do tý doby vydržel... Tak se možná uvidíme :D

ITALIAMAN
ITALIAMAN napsal 05.04.09 v 11:26

tak ať dlouho vydrží a hodně pohodových km v sezóně 2009

rozawaran
rozawaran napsal 05.04.09 v 09:16

Hillman
Hillman napsal 05.04.09 v 08:10

Jo jasné, blinkry jsou jak plácačky ale zatím je snesu. Později přijdou miniblinkry. Jinak díky za pochvalu

Poly
Poly napsal 04.04.09 v 22:35

peknej srsen taky bych ho chtel, ale ty blinkry sou krapet velky chtelo by to miniblinkiry