Suzuki GSF 600 Bandit (1995)

Vlastník Kakin
Vloženo 6.6.2002
Aktualizováno 6.7.2020

klasickej Bandit N, kterej z nějakýho důvodu dostal kápotáž! :( Je doveženej z Německa, takže asi když se tam s nim někdo nasekal tak tam potom hodil kapotu! :(

První dojmy - první Japonec doma jupí, docela to jede docela výborně se na tom jezdí

Cesty: Jákykoliv pěkný silnice na dobrým stroju. Jeden z nej úseků je trasa Blansko - Lipůvka!! (to je fakt maso, pokud je teplo, sucho a čistá silnice!) Srazy: zatím nějakej fichtl cup a sraz Crazy bikers v Ostrovačicích u Brna, kde sem ještě nebyl na Banditu.

Další info: To na fotce je moje helma podle které mě vždycky poznáte!! :) Jsem rád že už sem konečně koupil vysněnou motorku a nejezdím na tom podělaným Mustangovi! :) Až budu mít hodně naježděnýho a budou prachy tak chci GSXR1000 a kdo by ji vlastně nechtěl že! :)

napsal 27.10.05 v 15:58

Tohles psal někdy v dubnu:<br />
<br />
----<br />
&quot;VIdím žes mě naprosto nepochopil - právě že na Jawu mm stejné názor jaok ty - tuto značku taky vůbec nemusím ale uvídíš že budeš v této sezoně překvapen, že ta motorka není jenom na papíře! Jenom bohužel si trošku fa. Blata nas... na hlavu tim že trošku moc mluvili hlavně o tom že by chtěli motorku nasadit už od prvních závodů a tak což jak vidmo necvyšlo a je jasný že to taková rychlovka nebude .... ale ta motorka jezdit bude a to si piš a s těma technologiama ani netušíš co za technologie má a nemá Blata ..... je vidět že vo tym prostě nic nevíš a moc do toho nevidíš bohužel! :((&quot;<br />
----<br />
<br />
...tak, kde je ten start motorky z Blaty na MotoGP???<br />

napsal 03.09.04 v 18:00

koukej to dat dohromady, at dame na pristim srazu panaka