Kawasaki KMX 125 (2000)

Vlastník TonyR
Vloženo 31.3.2009
Aktualizováno 31.3.2012

Vloženo: 23.07.2011, Uskutečněno: 23.07.2011, Stav tachometru: 16330 km, Zhlédnuto: 27x

Tak mě dnes napadlo jít se projet, jen tak nic extra. Nějaké polní cesty a tak podobně. Bohužel jsem chytl slinu a zajel do lesa na čumendu, ani jsem nesjel z cesty a dojezdil jsem. Rozetu trefil kámen, ta se lehce skřivila a spadl mi řetěz, v té rychlosti se stačil i natrhnout jeden článek o matici rozety. No jo no, tak budu mít novou řetězovou sadu Při čekání na odvoz jsem si udělal alespoň pár fotek.

• Výměna řetězové sady

Tak jsem po předešlé patálii vyměnil řetězovou sadu, volba padla na O kroužkový řetěz EK a kola jsou od JT sprockets, převod origo 14 - 48 zubů.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.08.2011
    Uskutečněno: 02.08.2011
  • Nepodařená

Tak jsem se byl ve čtvrtek projet jen tak okolo komína, po chvilce jsem to vzdal, všude hodně vody a ten pohled se mi moc nelíbil. Nějak pesimisticky na mě zapůsobily nedaleké povodně. Přidávám pár fotek.

Vloženo: 22.05.2010
    Uskutečněno: 20.05.2010
  • Bláto

Tak jsem se dnes chtěl projet... Já vůl to šupl přes pole a tam zapadl v mazlavém jílu kterého jsem si nevšiml. Fota jsou po hodinové očistě na okraji pole, abych odjel jako člověk :-) Naštěstí už tam motorka vypadá čist

Vloženo: 19.04.2010
    Uskutečněno: 19.04.2010