Honda X 11 (2000)

Vlastník 11Newmi
Vloženo 28.3.2009
Aktualizováno 8.8.2013

Vloženo: 09.08.2013, Uskutečněno: 07.06.2013, Stav tachometru: 92900 km, Zhlédnuto: 68x

V červnu 2013 jsem se chystal s přítelkyní na dovolenou v Pobaltí. Z tohoto důvodu jsem koupil nosič Wingrack se třemi kufry Kappa 1x48l + 2x40l. Celá sada vyšla zhruba na 13000 Kč. Když jsem všechno na mašinu navěsil, tak jsem se zhrozil, co že to přede mnou stojí za letadlovou loď. Zpětně ale musim říct, že tahle výbava je na dlouhých cestách k nezaplacení. Mašina si s velkou zátěží v pohodě poradila. Horší je ovladatelnost v malých rychlostech v kolonách. Posun těžiště dozadu způsobí, že máte malou váhu na předním kole a řídítka mají tendenci zavírat se nebo rozkmitat. Musím ocenit pevnost kufrů i nosiče, V Litvě do nás na křižovatce narval zezadu nějaký vocas. Levý kufr dostal přímý zásah nárazníkem auta a kromě malé oděrky se vůbec nic nestalo. Kvůli výhledu dozadu jsem navíc dal na mašinu originál zrcátka, která svůj účel také splnila bez výhrad.

• Pobaltí

Dlouho jsem si přál podniknout cestu na mašině do pobaltských států. V červnu 2013 jsem se konečně dočkal a vyrazil jsem s přítelkyní na 2 týdny do těchto bývalých sovětských republik. Jeli jsme přes Polsko směr Varšava

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2013
    Uskutečněno: 09.06.2013
  • Alpy 2012

V září 2012 jsme si přítelkyní a kamarádama udělali pěknou projížďku na Grossglockner. Bylo krásné slunečné počasí, nejlepší jaké jsem v Alpách zažil. Na druhou stranu byl v horách taky největší provoz jaký jsem zažil, t

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2013
    Uskutečněno: 08.09.2012
  • Doplňky

Takhle jsem v květnu 2012 vyšperkoval svou X11. Konečně jsem namontoval klín pod motor a výplň podsedlového plastu. Oba díly plus boční plasty kolem chladiče jsem nechal potáhnout karbonem od jednoho šikovného borce. Nav

Vloženo: 14.05.2012
    Uskutečněno: 08.05.2012