Keeway Matrix 50 (2006)

Vlastník Matysek007
Vloženo 28.3.2009
Aktualizováno 16.11.2009

Tak to je můj Mates - "sem malej, ale šikovnej". Město i výlety, nikde mě nenechal, za ty prachy, nekup to ;)

V roce 2006 jsem ho koupil jako novou a zároveň moji první motorku. Dnes - o 3 roky později - mám nalítáno 18tis a jediné opravy, které byly: obě nové hřídele, přední světlo a už 2 duše do zadního kola (!!! - zas.aný hřebíky :) ) No vlastně byly měněny i přední plasty, ale to byla moje chyba, protože sem se tak trochu kouknu do kufru pasatu, ale to se občas stane:( od té doby nic ;)
No spotřeba je kolem 4l, je to 50ccm, takže ho pořádně honím - můj servisák říkal: takhle vyleštěnej variátor jsem ještě neviděl :D. Tuning jen optika, sání vzduchu a F1 zrcátka, aby byl hezčí. Řemen měněn na 16tis, zadni guma na 15tis, válečky po 8tis.
Je to za ty peníze nepřekonatelnej stroj - město je muj funpark, kolony ty ja miluju :), ale s kamošema ( 1x 50ccm CPI a 650ccm Burgman) jsme byli obdivovat Adršpašsko-teplické skály, ten den to dalo 240km, pak výlety do Křižanovic, na Jomax sraz a tak podobně :)) Sice to nebejvá extra pohoda(zadek :)), ale když ji miluješ, není co řešit :)
Na naučení to je super skůtr, sice bych občas využil i větší výkon, ale dělat si znovu v 16 řidičák by byl nesmysl.
No letos mi táhne na 18, takže se porozhlížím po něčem větším, Zephyr 550 je krasavec 8-), tak uvidíme :)

vrzi04
vrzi04 napsal 25.09.19 v 15:43 10b.

Zdravím, skůtr mám taky ale je na něm udělaný tuning a letí jako střela, je to ale opravdu spolehlivý skůtr.

pechan607
pechan607 napsal 10.12.13 v 16:25

Dobry den chci se zeptat kde jste to byly s těma skutrama na ty první fotce fakt pěkne misto děkuji za odpověď.

Matysek007
Matysek007 napsal 26.01.10 v 22:01

Diky, ale uz je od leta prodanej...;)

Robi-Kentoya
Robi-Kentoya napsal 26.01.10 v 18:51