Buell XB12X Ulysses (2006)

Vlastník fedas
Vloženo 27.3.2009
Aktualizováno 27.3.2009

Má cenu něco dodat? Prostě buell. Buď ji žereš nebo ji nemužeš ani cejtit. Neexistuje nic mezi tím.

Jakmile jsem poprvé uvidel fotku týhle motorky, bylo jasno- jinou NE! Chtěl jsem motorku, co má něco společnýho s Harlejem, ale aby se na tom dalo nejen vyblbnout, ale i cestovat někam dál. Pro mě je tahle motorka ztělesněním všeho, co od mašiny očekávám. Perfektní jízdní vlastnosti, dobrý brzdy (spíš teda ta přední), pohodlnej posez a mohutnej zátah. Přitom je to takovej neuhlazenej motocykl, kterej si i umí postavit hlavu. Zatím jsem najel asi 4000 km a pořád si každej kilometr neskutečně užívám. Jediný, co bych oželel je ventilátor, kterej honí horkej vzduch na stehno a po dojezdu kamkoliv jestě chvíli pěkně kvílí, ale to je prostě daň, kterou jsem ochoten zkousnout za to ostatní, co mi umí nabídnout.

harly27
harly27 napsal 06.02.15 v 09:35 10b.

zmulin
zmulin napsal 14.07.12 v 12:06

Krásnej

me2d78
me2d78 napsal 18.01.12 v 15:01

taky jsem o něm uvažoval čistě po praktický stránce ohledně nešich cest, pohodlí pomalu 2-metrového jezdce a cestování se vším co k němu patří, u mě zvítězilo XR 1200 jelikož jsem s ním už měl zkušenost...ta AMF SST 250 taky velká paráda... 10b jasných...

plisek199
plisek199 napsal 24.04.10 v 20:31

no co ktomu dodat prostě nadherny buell dcl blízko meho bydliste

marnej
marnej napsal 05.09.09 v 22:24

Krásný, rozumím co to je být nemocnej z Erikovo strojů dávám 10 bodů, i za tu snahu a povedený nosiče. Buell je Buell.