Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník čuník.
Vloženo 24.3.2009
Aktualizováno 14.11.2016

Koupil jsem ji po druhém majiteli v celkem dobrém stavu.Teď je po několika menších úpravách.

První dojmy - Na velkém enduru sem seděl poprvé takže hezké svezení a respekt. Jen ta váha, tak trochu mastodont.

Doplňky na motorce - Co do doplňku se týká tak byla slušně vybavená na tehdejší dobu už od výroby. Za ta léta ježdění na ní samozřejmě něco přibylo - vyhřívané rukojeti oxford, přídavná světla, usb zásuvka, laděné výfuky GPR.

Tahle motorka je má druhá v pořadí. Předtím jsem vlastnil Pegaso 650 a je to skok úplně někde jinde. Mám ji dvanáctou sezonu a jsem sní max.spokojen. Vada na kráse je jen její velká váha a horší ovladatelnost na místě. Po cestovní stránce je pohodlná i pro spolujezdce a křeslo se ocení na delších cestách.
Jako každá má, ale své dětské mouchy od výroby. Byly vystříhány dva hnědé konektory od alternátoru k regulátoru dobíjení. Regulátor je od výroby taky špatný a byl zaměněn za Vape, který funguje bezproblémově. Rychlospojky na nádrži zaměněný za kovové. Z výčtu chyb je to tak vše a zbytek sou jen kladné vlastnosti. Po přehrání palivových map a namontování laděných výfuků je to úplně jiný stroj. Motor krásně tahá od spodku.
Spotřebu tak nějak neřeším, ale motá se to kolem 6 litrů.

MiKas004
MiKas004 napsal 28.02.17 v 09:46 10b.

Moc pěkná, takovou bych jednou chtěl mít!!

Simon4ever
Simon4ever napsal 29.11.16 v 20:34 10b.

Zdar jak svina, uplně stejně za přijetí mezi Vás s tímto ohrumujícím strojem nejde jinak než za 10

raid
raid napsal 25.11.15 v 14:13 10b.

Vrána vráně oči nevyklove Takže nemohu jinak než za 10, už jenom proto, že je nas v ČR jak do mariáše
A pokud si navíc tohohle exota někdo nechá tak dlouho, zasloužil by min. dalších 20b za věrnost

Jardas444
Jardas444 napsal 23.08.15 v 06:49 10b.

Verzi RAID jsem chtěl ale není vůbec k sehnání.Tak jsem se aspoň pokochal pohledem na tu tvojí která dostává 10b,

lyons
lyons napsal 08.03.15 v 12:49 10b.

Deset, je nádherná!