Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník JimmyB650
Vloženo 23.3.2009
Aktualizováno 4.3.2012

V roce 2007 jsme se poprvé setkali.Při koupi najeto 5tis km. Takže skoro nový. Při prodeji už necelých 33tis km.

Hrozně se mi líbí jeho velikost: "Prostě KUS mašiny!!!"Jediné, co je asi trošku absence jsou chudší brzdy a ta váha při manipulaci na místě, ale tak žádné moto není dokonalost sama(myslím)

Rok 2009 je zamnou,s Béďou sem cca najel za sezonu 10tis km, což není věru moc, ale tak tenhle rok to doženu. Během zimy prošel menšími úpravičkami. Jako první šly na řadu přední blinkry, nyní jsou tam mini čiré blinkry, moc se mi líbí, ale svítivost je horší, proto je zatím nedávám dozadu aby mě někdo nesestřelil XD. Řetězovka byla v naprosto žalostném stavu,takže už je tam krásná nová.

Rok 2010 za námi a Banditek má zase o nějakých pár tisíc km najeto více. Během roku 2010 byla nutnost přezout, takže změna byla v podobě Continental Road Attack 2 a s klidným srdcem můžu říci, že lepší pneu jsem si nemohl přát, hned při první jízdě se zatáčky projížděly s naprostou lehkostí, takže vřele tuto značku doporučuji.

Ale protože je to mazel, tak to neskončilo jenom u obutí. Dostal také nové lehce cestovní plexi "ERMAX" , konečně to tolik nefouká!

Rok 2011 je v plném proudu a Béďa má na tachometru už 33tis. Zatím žádný problém za dobu co ho mám. Je to fakt držák.

Další byly na řadě azurově modrá závažíčka a hlavně vyhřívané hefty značky OXFORD

Něco málo k těmto vyhřívaným rukojetím OXFORD:
Cena byla skvěla a v praxi se mi hefty osvědčily, až na jednu "drobnost". Možnost nastavení teploty vyhřívaní je 25% - 50% - 75% - 100%. 25% skoro cítit není, po nastavení 50% je teplo už příjemnější, ale pokud nastavíte 75%, tak v mém případě po nějakých těch ujetých km začne dlaň pálit a uberu na 50%, teplota si klesne a pak přidám opět na 75% dokud nezačně pálit. Teplota na 100% je už celkem peklo, to mám potom rudé dlaně. Podle mě, pokud by firma OXFORD udělala tyto hefty s 65%, tak by to bylo akorát. Ale jinak spokojenost :)

A co se týče servisování, tak jsou to běžné výměny: Olej a hlavně přední a zadní brzdové destičky.

Vybavení na moto:
Přilba - Lazer + stříbrné plexi
Kombinéza: MBW dvoudílná, černobílá.Podle mě, za super cenu a zatim bez známek poškození:)
Rukavice: A-PRO (bohužel kvalitně nic moc)Tento rok musím pořídit nové.
Boty: Alpinestar

Flexface
Flexface napsal 24.07.13 v 17:29 10b.

cable
cable napsal 02.11.11 v 20:55

klassa bike za 10b a určitě neprodávej;D

JimmyB650
JimmyB650 napsal 05.09.11 v 20:38

Čim víc nad tím Banditem přemýšlím, tím víc si ho chci nechat a asi to tak nakonec bude

Iron
Iron napsal 28.08.11 v 22:08

Moc pěknej bajk...neprodávej 10b.

Jamaican
Jamaican napsal 22.08.11 v 20:18